Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead Redemption 2 online-b...

Red Dead Redemption 2 online-ba várható még normális tartalmi frissítés? Tud róla valaki valamit?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért nem tesznek bele semmi újat, ez a mostani season pass is egy darab sz@r.

Pedig a játék szerintem nagyon jó lehetne, haverokkal játszottunk vele több száz órát, de egyszerűen már nincs mit csinálni benne.

Annyi lehetőség lenne még pedig az egészben.



2021. márc. 20. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

csináltak valami fantasztikusat, el vannak maguktól ájulva, illetve nem hozza azt a bevételt amit elképzeltek, inenntől kezdve meg szarják le. nem csak tartalom nincs, bug javítás sem. örüljünk annak hogy még vannak szerverek. 2 év alatt egyszer sem kérdezték meg a véleményünket semmiről, ők jobban tudják/nem érdekli őket. van ugyan feedback oldal, de szerintem el sem olvassák amit oda írsz.

ennyi. a GTA V-t fejlesztik, mert az hoz pénzt. most fogják kiadni az új generációra. GTA VI-ba szerintem meg bele sem kezdtek, mert minek ha megélnek a GTA V-ből.


a gta V-t fejlesztik, mert az hoz nekik pénzt.

az, hogy lenne tartalom amire lehetne költeni, akkor talán az rdr2 is hozna pénzt, hát nem nem tudom. a Take Two-t szerintem csak a bevétel izgatja, és nem a vevőik. pl. a Rockstar 2 év alatt egyszer sem kérdezte meg a véleményünket semmiről, ugyan van feedback oldal, de szerintem azt is nagy ívban

2021. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hopp, az alján ott maradt a szemét, amit feljebb átfogalmaztam
2021. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem simán minden idejüket a GTA 5-re szentelik, sőt szerintem már dolgoznak valami újon (legalábbis sok nyom erre utal), a Red Dead Redemption 2-re egyszerűen nem jut idő
2021. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!