Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mobile Legends - Ez a játék...

Mobile Legends - Ez a játék idiótáknak van kitalálva?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen sehol nincs a LoL-hoz viszonyítva. Masterbe jutottam kb 7 rangsorolt meccsel úgy hogy tegnap töltöttem le, csak olyanokkal találkozok akiknek halvány fogalma sincs mit kéne csinálni... Egyébként is az egész baromság, mindig a legközelebbi ellenfelet támadod az auto attackkal, legközelebbit ütöd a képességekkel, semmi sem skill orientált. Lövészt pickelek, kiválasztom a legjobb játékosok tárgyait, aztán mindig tele vagyok killekkel. Az enemy meg csak úgy besétál, szerintem minimum 3/4-edük életükben nem játszottak MOBA játékokkal, csak töltik az időt. Meg persze 3 képesség sem valami sok, van akinek az összes sebez, van akinek az egyik pl csak egy pajzs vagy egy dash. Szóval elég gyengusnak találom, nem látok benne semmi szerethetőt vagy értelmeset. Legalább az auto attack lehetne mondjuk becélozható, arra felé üss amerre áll a karakter mint Smite-ban. Ez a játék sokszor azt sem képes felfogni, hogy én az ellenséges hőst akarom ütni, nem a tornyot vagy a minionokat. Nagy butaság. Nem tudom elképzelni, hogy van aki ezen él, pedig 100+ millió letöltésük van. Kinek milyen véleménye van róla?

2021. márc. 21. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pont az egyszerűsége a lényeg. Hogy az is élvezze, aki egyébként nincs otthon a mobák terén. Negyed óra max egy meccs, biztos hogy a legtöbben nem is veszik komolyan. Egy telefonos játékról van szó elvégre, az időtöltés a lényeg... Várnak a buszra, vagy szünetük van és játszanak egyet. Majd idővel eljutsz oda, hogy nem mindig nyersz, mikor kilépsz a casual gamerek zónájából... Minden képesség nem is kéne sebezzen, mert itt is ugyanúgy mint LoL-ban, van aki tank, support, stb szerepet tölti be, akiknek nem csak sebezniük kell. Bár ez alacsony szintű meccseken úgy sem számít, ott könnyebben haladsz, ha te vagy a carry. Szóval szerintem nem olyan rossz az.
2021. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én még csak a gépen játszottam LoL-t, de mindig gyomorgörcccsel nézem a betöltőképernyőt, hogy a 100 éve játszók vajon most fognak-e valami csúnyát írni, mert valamit elhibáztam. Vagy esetleg ha hívnak a szüleim, mennyi büntetést fogok kapni. Ez így nem is igazi játék, hanem inkább mint egy számonkérés. Szóval ezzel most meghoztad a kedvem, hogy kipróbáljam a mobilos verziót, ha tényleg mindenki "idióta", és nem robotok, akik egyedül is megoldják a pentakillt, köszi. :)
2021. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Volt már két pentám is, de csak mert annyira rosszak voltak, hogy ahogy lejár a számláló, már ki is vetődnek ismét meghalni. Masterbe eljutni olyan egyszerű, mint az 1x1. Csak Laylát vagy Eudorát pickelem rankeden, akár 1v5-ben is leszántják a pályát. Talán az utolsó 2 meccs picit szorosabb volt, de nem annyira, hogy izgulnom kellett volna. Itt a Master egyébként csak a 3. rank a 7-ből. Majd gondolom nehezebb lesz, de állok elébe.
2021. márc. 21. 23:30
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem élem bele magam az egészbe, csak unalmamban játszok, azzal ami van. Pár karaktert adnak ingyen, meg van amelyik olcsó, a többit meg hogy megszerezd írtó sokat kéne játszani, vagy költeni. Én pedig egy ft-ot se költök játékra többet, az tuti. :D
2021. márc. 21. 23:37
 5/14 A kérdező kommentje:
Na tessék, el is vesztettem Master 4-ben ma az első meccsem. XD Rafaella supporttal. Amúgy ez tényleg kaki, egyre jobban nem tetszik. Az enemy team full assassin volt aztán one shotolt mindenki. Nem is értem miért pickelek supportot, ebben az eloban semmi értelme. 2-es azóta letöltötted? Majd írj, hogy neked tetszik-e, kíváncsi vagyok.
2021. márc. 22. 19:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Dehogy, a héten van 3 zh-m, meg 1 házileadásom, majd a szünetben, de akkor leírom. :)
2021. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sok sikert hozzá. :)
2021. márc. 22. 19:56
 8/14 anonim ***** válasza:

A Mobil Legends helyett ajánlom a LOL mobil változatát, a Wild Rift-et. Itt hosszan nyomva az auto attackra kijelölheted a kívánt célpontot és a skill shotok többsége is valóban skill shot.

[link]

2021. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az elején nagyon könnyű a játék az fix:D


Viszont ha feljutsz nagymesterbe onnantól már egyre nehezebb lesz. Epictől meg főleg mert ott már bannolnak is hősöket:D


Nekem ez a játék pl jobban tetszik mint a lol mobilos változata. Nem igaz hogy minden meccs 15 percig tart...Nekem sokszor volt már 45 percig elhuzodo mérkőzésem is^^


Valóban idegesítő hogy néha az ellenfél helyett a miniont üti a képesség dehat ez van. Azt viszont be lehet állítani hogy a tornyot vagy az ellenséget akarod sebezni vagy hogy éppen a legközelebbi akarod-e stb. Vagyis nekem így rémlik


Illetve Raffaela egy nagyszerű support. Az egyik barátomnak pl simán vannak vele killjei. Volt hogy ő lett az MVP és nem azért mert olyan szar enemyt kaptunk hanem egyszerűen túl jól használja.


Én legtöbbször Nanával játszom aki ugye support/mage és vele is rendszerint vannak killjeim:D

2021. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én még mindig ugyanott tartok. Nagyon sokat kéne játszani, hogy vehessek több hőst. Így kicsit unalmas már, hogy mindig ugyanabból a kb 10 db ingyenes/olcsó közül pickelhetek. Azt az 5 további ingyenest Nana, Miya stb sem tudom mikor kapom már meg, hogy pickelhessem rankedre.

Csak akkor játszok supportot, ha nagyon muszáj, bár Rafaella egy 0 iq hős az biztos. :S Csak nyomni a q-t meg healt, bár na az ultival legalább célozni kell. XD Inkább akkor viszem a Layla-t továbbra is, és próbálok carryzni. Néha még a másik turret alatt is befogja az enemyt az ultim, úgy hogy visionom sincs rá, szóval ő még iq nullább. XDD

Van valami fun carry champ amit ajánlanál utolsó? Granger mennyire jó? Kigyűl lassan a 30k, egyet meg tudok venni aztán ha megunom azt is, megint nem játszom egy darabig. :D

2021. márc. 26. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!