Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mobile Legends - Ez a játék...

Mobile Legends - Ez a játék idiótáknak van kitalálva?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen sehol nincs a LoL-hoz viszonyítva. Masterbe jutottam kb 7 rangsorolt meccsel úgy hogy tegnap töltöttem le, csak olyanokkal találkozok akiknek halvány fogalma sincs mit kéne csinálni... Egyébként is az egész baromság, mindig a legközelebbi ellenfelet támadod az auto attackkal, legközelebbit ütöd a képességekkel, semmi sem skill orientált. Lövészt pickelek, kiválasztom a legjobb játékosok tárgyait, aztán mindig tele vagyok killekkel. Az enemy meg csak úgy besétál, szerintem minimum 3/4-edük életükben nem játszottak MOBA játékokkal, csak töltik az időt. Meg persze 3 képesség sem valami sok, van akinek az összes sebez, van akinek az egyik pl csak egy pajzs vagy egy dash. Szóval elég gyengusnak találom, nem látok benne semmi szerethetőt vagy értelmeset. Legalább az auto attack lehetne mondjuk becélozható, arra felé üss amerre áll a karakter mint Smite-ban. Ez a játék sokszor azt sem képes felfogni, hogy én az ellenséges hőst akarom ütni, nem a tornyot vagy a minionokat. Nagy butaság. Nem tudom elképzelni, hogy van aki ezen él, pedig 100+ millió letöltésük van. Kinek milyen véleménye van róla?

2021. márc. 21. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Granger nagyon b@szó tud lenni. Hasonló mint Clint csak kicsit erősebb főleg ha jungelbe viszed (általában csak akkor ha nincs jungeles mert eredetileg lővész).


Akiket ajánlok még: Yu Zhong (nemrég nerfelték viszont ha tudsz vele játszani még így is rohadt erős)


A következő meg Aldus (jungelbe)


Fannyval is simán le tudsz hozni egy meccset de ő eléggé nehéz karakter.


Akkor ott van még Selena (rá is azt mondják nehéz de nem tudom. Orgyilkos/mage de erősen ajánlott jungelbe vinni).


Harlye (úristen lehet szarul írtam a nevét. Arra gondoltam akinek van ilyen kis kalapja és dobálja jaj. Na de őt is érdemes jungelbe vinni).


Huh hirtelen most nem is jut eszembe más. Igazából Layla egy nagyon jó karakter és ha eléri a 15ös szintet (még előbb is) simán lehozza a meccset ugyan úgy ahogy Miya:3

2021. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Szerintem itt még jg-zni sem tudnak az emberkék, mindenki megy amerre lát, aztán én oda megyek majd, ahol van szabad hely. :D Grangert fogom megvenni szerintem először, mindenképp ki akarom próbálni.
2021. márc. 26. 09:52
 13/14 anonim válasza:

Utólag láttam ezt a kérdést, de annyira sík hülye vagy kedves kérdező (már ne haragudj).

Mesterig k*rva könnyű feljutni, menj már fel mondjuk lega 2 környékére, onnan már vaganyabb a dolog

2022. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia én most léptem epicbe innen azért már nehezebb. Amugy nekem lesley a kedvemcem 😃😃 es sztem jobb mint a lol.

30 l

2022. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!