Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The hunter classic játékban...

The hunter classic játékban hol és mikor érdemes menni vad disznót vadászni?

Figyelt kérdés
Nincs semmi etetőm vagy illatom csak egy röfögő hívóm

2021. márc. 26. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyere rá magad ez benne a játék és kihívás.. 😉
2021. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Höhö nagyon vicces... Az igazság az, hogyha nem költesz rá több ezer forintot, akkor kb. semennyire nem tudsz érvényesülni a játékban. Aztán vagy ráunsz vagy mégiscsak ráköltesz... Gerinctelen játék.
2021. ápr. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom pont ezt akarom elkerülni hogy fizessek érte. Csgocases-ben szereztem vagy 20 eurót abbol bele költöttem 5 eurot hogy vegyek egy csigás íj at van hozzá már minden csak egy hej kéne ahol tényleg jól lehet vadászni
2021. ápr. 19. 23:24
 4/7 A kérdező kommentje:
A mindent úgy értettem hogy van hívó meg távolságmérő
2021. ápr. 19. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
na hát azzal a játékkal tesómmal egyszer játszottunk kb fél órát, az is arról szólt, hogy azt a hívót bőgettük folyamatosan. Állatot sem láttunk, nemhogy menni rá vadászni
2021. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy nagyon realisztikus vadász játékról van szó. Az állatot nyomok / hangok alapján kell lassan és csendben felkutatni, majd a lehető legjobb szögből meglőni. Nem ugrik eléd a vad, mint más játékokban :D De pont ez teszi jó játékká számomra.
2021. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy szedtél össze 20 eurót?
2021. máj. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!