Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire élvezhető a Stalker...

Mennyire élvezhető a Stalker : shadow of chernobyl?

Figyelt kérdés

Kisebb gépigényű fps játékok után kutatva , rátaláltam a "Stalker : shadow of chernobyl" nevű játékra. Kicsit jobban utánanéztem és nagyon bejön a világa/atmoszférája , viszont felmerült egy kérdés bennem... Kritikákban olvastam , és végigjátszások nézése közben tapasztaltam , hogy egész sok bug található benne... Ettől függetlenül élvezhető a játék , vagy ezek , a már említett hibák annyira belerondítanak , hogy akár élvezhetetlenné teszik a játékélményt? Személyes vélemények is jöhetnek a játékkal kapcsolatban!


A válaszokat előre is köszönöm!



#hiba #bugok #Stalker : shadow of chernobyl #Elvezhető?
2021. ápr. 2. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én négy nekifutásból egyszer tudtam végigjátszani, mert mindig belefutottam valami bugba (a legtöbbször nem volt a helyén egy fontos NPC, így nem haladt tovább a történet).
2021. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából amennyi javítás már kijött hozzá, szerintem azért bőven játszható, nem mellesleg azért annyira extrémen bugos sosem volt, illetve szinte minden ilyen NPC eltűnésre, script nem indulásra van már konzolparancs ami beindítja.
2021. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Olyannyira bejött a game , hogy megvettem steamen. Megérte. Még nem tapasztaltam semmi negatívat a játékkal kapcsolatban. Mindenesetre leírnál pár ilyen parancsot , amiket említettél?

Nem akarom , hogy ezen múljon egy végigjátszásom....

2021. ápr. 4. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress rá Stalker SoC command list, mert egy rakat van hozzá, és sok specifikus, olyasmi mint pl Skyrimben, csak adott helyzetben hasznos.
2021. ápr. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én simán végigtoltam. aztán mégegyszer. aztán a Priboi Story-t is. a másik két official részről nem is beszélve.
2021. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!