Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A pro gamerek milyen rendszere...

A pro gamerek milyen rendszerességgel, gyakorisággal, hány órát játszanak? Mennyi a minimum, hogy valaki versenyképes legyen?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 19:36
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem az igazi pro-k olyan helyzetben vannak hogy más dolguk nincs a játékon kívül

Én annyit tudok hogy ha túl sokat nyomom és fáradt vagyok akkor nem érdemes erőltetni mert nem megy,meg gondolom az sem mindegy hogy kinek milyen szerkója van,és szerintem sokat számít hogy kényelmes gamer kuckód van,jól berendezve,minden a helyén,van elég hely kéznek lábnak és semmi zavaró körülmény

2021. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Dél-Koreai pro gamerek 12-14 órát is edzenek naponta, de még az amerikaiaknál is heti 50 óra a minimum.
2021. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cseppszi ***** válasza:
én csak sima tesztelő vagyok és napi 15 órába tudom tolni
2021. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12 óra a minimum, de a 15-16 óra sem szokatlan napi szinten, hétvégéken is, nincs leállás, akár van hozzá kedved akár nincs.
2021. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!