Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS5 konzolon lehet játszani...

PS5 konzolon lehet játszani ezeken a játékokon? Red Dead Redemption 2, Ghost of Tsushima, Death Stranding

Figyelt kérdés

Nem az a kérdés, hogy ki vannak e adva ps5 verzióban, mert tudom hogy (még?) nincsenek...

Az a kérdés, hogy van e ps4-ps5 verzió, vagyis hogy a ps4-es verziót lehet e futtatni a ps5 konzolon, ha megveszem a boltban fizikai formában vagy meg lehet e venni a ps storeból?


Mert úgy látom jelenleg hogy sem a boltban nem úgy vannak ezek feltüntetve, hogy vinné őket a ps5, sem pedig a storeban nem szerepelnek a ps5 fül alatt...


Pedig volt egy ilyen trailer, hogy mik azok a ps4-es játékok melyek játszhatóak lesznek ps5-ön is és ha jól emlékszem ezek közül több is benne volt... Meg a God of War az biztosan, azzal zárult ez a trailer szerűség, de azt a játékot sem látom egyelőre hogy meg lehetne szerezni ps5 konzolra valamilyen formában.



2021. ápr. 5. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, futnak. Viszont azt olvastam, hogy a Death Stranding-ből jön valami bővített kiadás PS4-re és PS5-re is, lehet azt érdemes megvárnod.
2021. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tehát ha meg veszem ezt: [link]


Akkor az ps5 konzolon futni fog?


Mert ha megnézed, akkor csak a ps4 jel van kirakva.


Még mondjuk ennél a ps4 és a ps5 jel is: [link]

2021. ápr. 5. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért van, mert vannak olyan játékok, amik kaptak kifejezetten PS5-ös frissítés, illetve a Fifa pl meg jelent PS5-re is. Ez azt jelenti, hogy ingyen megkapod a PS5-ös verziót is, de pl egy RDR 2 esetében, meg arról van szó, hogy a PS4-es kiadást letudod játszani PS5-ön is.
2021. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm ismét!
2021. ápr. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!