Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 lefagy, valaki tud...

Xbox 360 lefagy, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem, azt már látom hogy vmi freestyle 3 van rá telepítve de 10-20 másodperc múlva megáll a kép és eltorzul. Utána csak főkapcsolóval kapcsol ki. Valaki találkozott már ilyennel?

2021. ápr. 7. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nagyon piszkos a belseje a konzolnak. Próbáltad már szétszedni/porszívózni?
2021. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem, de megpróbálom!
2021. ápr. 7. 13:22
 3/7 anonim válasza:
Ha ki takaritás után sem lett jobb ajánlom hogy dobd ki és vegyél helyette egy playstationt hidd el jobban megéri lehet drágább de jobb 3 éve használok a tesóimal egy playstation 4-et és szinte olyan nap nem volt hogy ne ment volna minden nap legalább 4 órát,3 tesom van azert használjuk ennyit de vannak olyan napok amikor 8-10 órát megy minimum megállás nélkül és nem tudok mire panaszkodni nincs mire de most már inkább playstation 5-öt vegyél ha van rá lehetőséged meg éri az árát én mondom!!!!
2021. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van playstation 3 am és imádom, legtöbbet mondjuj filmet nézek rajta de sokmindenre használom. :)

A boxot csak üzleti céllal vettem

2021. ápr. 7. 22:16
 5/7 A kérdező kommentje:
A takarítás nem oldotta meg a gondot, lehet megpróbálom hibásként eladni hátha valaki ad érte valamit :/
2021. ápr. 8. 10:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hibás akkor aszt a csiripelő tücsök se fogja megvenni. Próbáld meg elvinni szervizbe
2021. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Ha hibásan adod el*
2021. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!