Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wii? Xbox? Play station?...

Wii? Xbox? Play station? Segítenének eligazodni?

Figyelt kérdés

Szeretnénk beruhézni egy konzolba, de fogalmam sincs, melyikbe lenne érdemes, Tudtok olyan oldalt ahol van valami összehasonlítás leírva, egyszerű földi halandó számára is érthetőn?

Nekem a wii tetszik igazán, a sportprogramjai miatt, a gyerekeknek meg persze játékok.

Egyáltalán hogy működnek ezek? Mindegyik csak a saját játékprogramját játssza le?


Tudom, hogy volt már hasonló kérdés, de tényleg tanácsra van szükségem..


2010. aug. 21. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az Xboxot választanám.


wii: Nem való komoly játékra. Az ilyen 20 percre bekapcsolom, ugrálok egy sort, és kikapcsolom gép.


Xbox 360: Ezt valódi játékosoknak tervezték, de a hamarosan megjelenő Kinct-tel már egyesíti magában az eredeti, valódi játékosoknak szánt előnyöket a wii képességeivel, és még túl is tesz rajta.

http://www.youtube.com/watch?v=p2qlHoxPioM


A Sony gépe ugyan azt tudja, mint az Xbox, csak mások az exkluzív (csak arra megjelenő) címek és (szerintem) rosszabb a kontrollere.

2010. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A PS mellett még a Blu Ray lejátszó szól, de az nem igazi előny, a valóságban inkább csak egy apró kényelmi funkció. A következő generációig nem is lesz több.


Xboxból pedig csak a Slim-et érdemes.

2010. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik csak a saját játékait játssza le. Ha kicsik a gyerekek, akkor wii, mert nincsenek rá erőszakos játékok. Persze az xbox 360 vagy a ps3 az igazi nagybetűs konzol, de nekem az jött le, hogy te vagy a szülő és a gyerkőcöknek lenne, szóval családnak egyértelműen wii.
2010. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!