Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen a SMITE? És játszanak...

Milyen a SMITE? És játszanak még vele , van közösség?

Figyelt kérdés

Kicsit meguntam a standard mobákat (dota , lol) , és nagyon megörültem , amikor rátaláltam a smite-ra. Ahogy néztem , ez a játék szakít (a mobákban általában alapnak számító) felső nézettel. Ahogy kicsit kutakodtam a játékkal kapcsolatban , úgy jöttem rá , hogy a harcrendszer is egész más.


A játék felépítése , illetve univerzuma nagyon tetszik , viszont felmerült pár kérdés bennem...


Van még játékközösség?

Játszanak még a játékkal?



Mennyire élvezhető a játék?


(A lolban például gyűlöltem a matchmakinget , valamint a játékosokat. Ennél a kérdésemnél , ilyenekre gondololok)


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. ápr. 25. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen élvezhető! Irányítását meg kel szokni mert csak horizontálisan lehet nézelődni de ezt leszámítva teljesen korrekt, a fejlődési rendszere is kissé szokatlan eleinte de gyorsan megtanulható! Néha játszok csak vele 1-2 meccset naponta de idáig 10 és 30 másodperc között volt a várakozási időm a játék kezdéséig!

Játékosokat tekintve itt is vannak vérpistikék ugyanúgy mint sok más online játékban ez sajnos kivéthetetlen! Nekem az a taktikám hogy amint meghallok egy gyerek hangot a játékban legyen az magyar,német,angol,ukrán...stb egyből némítom! De ezt nagyon sok játéknál bevált taktika nálam!

2021. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van közösség, sokkal jobb mint a LoL közössége, mert nagyon ritkán találkozni toxic playerekkel. Sokan játszák. Könnyű beletanulni, nem bonyolultak a karakterek és a képességek, és az itemek sem, én 1 hónap alatt mindent kitanultam, hogy kire mit hogyan kell buildelni. Nagyon jó játék, kitűnő a grafikája, sokkal jobb mint a LoL meg a dotáé, de épp ezért vigyázni is kell, mert könnyen függőséget okozhat. A Lollal ellentétben itt heti szinten kapsz ingyen gem-eket, amivel aztán skineket és passt vehetsz, valamint a lv up jutalmak is adnak egy rakás gemet, konkrétan egy rakás free skint odanyomnak neked, amit csak akarsz, a Lol egyáltalán nem ilyen. :)) Pont ezért kell vigyázni, mert könnyen függőséget okoz. A Lolban van 2 map (játékmód), a Smiteban van 7 különböző. 5v5, 4v4, 3v3 map, havas all random 5v5, ami a Lolban az aram, ezen kívül naponta cserélődő játékmód is van. Szerintem nagyon klasszul meg van csinálva minden. Ajánlom.
2021. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sokat segítenek.


Viszont lenne még egy kérdésem. :D

Rögtön megnyílik az összes karakter (mint a dotában) vagy az elején nem játszható az összes?

2021. máj. 3. 08:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem nyílik meg az összes.

12 darab ingyenes karakter van, a lv up-ok alatt kapsz még kb 3-at, ha összekötöd a steam accountodat valamikkel, playstation, mixer vagy már nem emlékszem, úgy még kapsz 2-őt. És van 3 olcsó karakter, ami 1000, 1500, 2000-be kerülnek kb, a többi az összes 5500 favor (az a fizetőeszköz). Kivéve a frissen kiadott új god, ami 11000 pár hétig mindig. Hamar össze lehet gyűjteni, ha sokat játszol 4-5 nap alatt az 5500-at. Minden egyes first win-ért kapsz 100-at, de ha nagyon sietsz botok ellen is elfogadja a first wint, ahol percek alatt be lehet pusholni.

2021. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A heti küldik mindig adnak 1500 favor körül, a lv up küldik 30 lv-ig jó sokat adnak, és a battle pass-nál mindig vannak favor jutalmak szintlépésekért, szóval sok lehetőség van még szerezni a first wineken kívül is, és amúgy az összes karakter kipróbálható practice módban, 300-ért lehet rentelni 1 napra, heti 5 ingyenes god is van, és assaulton (ez az 5v5 random ami Lolban az aram hoz hasonló) az összes karakter közül sorsol neked 1-et, ha meg van ha nincs + lehet cserélni a csapattarsak közt.
2021. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És melyikek azok az alapkarakterek? Amiből 12 van. És már az elején is játszható.
2021. máj. 3. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Ares, Artemis, Bellona, Guan Yu, Kukulkan, Neith, Nemesis, Ra, Thor and Ymir

És Yemoja és Olorun

2021. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!