Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo Switch Lite még megéri?

Nintendo Switch Lite még megéri?

Figyelt kérdés

Sok fajta játék van rá?

Nem nagyon vagyok benne a Nintendo világában, PS4-em volt, de eladtam, azt viszont nagyon szerettem, de egyéb okok miatt kellett megválnom tőle.

Gondolkodtam, hogy használtan veszek egyet csak nem tudom mennyire kötne le.

Nem tudom mik az előnyei, hátrányai.

22 éves lány vagyok egyébként.

Játékok terén nem vagyok válogatós igazából, mindegyiknek adok egy esélyt és vagy tetszik vagy nem:D



2021. ápr. 30. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A sima Nintendo switch több funkcióval rendelkezik.


De ha a lite kielégiti az igényeid akkor teljesen jó.


Igazából jóval támogatottabb mint a ps4 vagy az xbox one, mert új nintendo gépnek még kiadási dátuma sincs. Szóval még sokáig a switch lesz a fő konzolja a nintendo-nak, és eképpen sok játék is jön ki rá. Persze kicsit más a stílus mint ps4-en.


Ha tetszenek a switchre jövő játékok. Szerintem sokáig ki fog szolgálni.


Mondjuk nekem nincs nintendo-m.

2021. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Switch lite kézi konzol, míg a sima Switch-et tudod TV-re is kötni és kézben is játszani vele. Tudtommal minden játék játszható a Lite-on is mint a simán.


Nekem sima Switch-em van, szinte mindig TV-re kötve használom, így nekem sokkal jobban megérte mint a Lite.


Esetleg ami még a sima mellett szól, az az, hogy levehetőek a joy-con-ok, így ha elromlik könnyebb cserélni és szervizelni.


Játékok terén tudom ajánlani az Animal Cdossing: Nem Horizons-t, a Pokémon szériát és rengeteg jó játék van még az e-shop-ban is.

2021. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Állítólag "akár" hét órát is bír egy feltöltéssel, nekem kb. 4 óra alatt megadja magát. Ez egy kézikonzol esetén nagyon-nagyon kevés (A Playstation Vita-val ugyanez volt a gondom).

Másik gondom: a régebbi játékok ára nem megy le soha. Hiába nagyon jó játék a The Legend of Zelda: Breath of the Wild, egy négy éves játékot ne 60 dollárért áruljanak már! Persze, milliónyi őrült van, aki így is megveszi, miért is adnák olcsóbban?

2021. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi srácok!🥳

Egyik barátomnak sima Switch-e van és most vacilálok, hogy ez legyen vagy a Lite..

Ő azt mondta, hogy a helyemben azt választaná aminek több funkciója van, ugye a Switch viszont elég drága használtan is, a Lite viszont 50 és 60ezer forint között mozog ami azért megfizethetőbb..

Igen, én is néztem rá játékokat (használtan) és még így is tizen valahány ezerért dobálják.

2021. máj. 1. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Switch szerintem nagyon megéri. Ha megengedheted én a sima (nem lite-ot) venném, mert az ha dokkból kiveszed egy lite, ha benne hagyod akkor meg TV-s konzol. Bármilyet veszel egy tokot vegyél hozzá, ha kézi konzolként szeretnéd használni.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild-ot én is nagyon ajánlom. Mario játékok is nagyon jók, beleértve a Mario Kart-ot is.

Ha leírnád milyen játékokkal játszottál PS-en, amik bejöttek, könnyebben ajánlanánk stílusban hasonlót. Van néhány Switchre specializálódott channel youtube-on pl.: BeatEmUps nála sok játék review van, dobozos és estore is.

2021. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Leginkább a sztori alapú játékokkal játszottam ps-en. Life is Strange, Beyond Two Souls, Heavy Rain, Spider-Man, Concrete Genie, Days Gone. Becsúszott azért pár teljesen más game is: Fifa, NBA, Overwatch, CoD

Pc-n pedig amit imádtam az az Ori and the Blind Forest a második részével együtt.

Úgyhogy mindenféle játékkal játszottam már, szeretem sok mindent kipróbálni mint mondtam és vagy bejön vagy nem😄

2021. máj. 1. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Néhány stori alapú játék tudtommal switch exclusive mind:

-Fire Emblem: Three Houses

-The Legend of Zelda: Breath Of The Wild

-Astral Chain

-Xenoblade Chronicles 1-2.


Ori, Overwatch, Fifa is van... meg még sok más. :)

2021. máj. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!