Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet egyszerűen...

Hogyan lehet egyszerűen irányítani a repülőket a microsoft flight simulatorban?

Figyelt kérdés

Néztem magyar videókat is, pl Nessaj videóját, de az inkább gamepla mint sem tutorial.

Ami a játékban van tutorial az meg az sem jó, mindent végig követek, de amikor a jobb-bal-hoz érek, akkor megy a jobb (6-os gomb) és teljesen az oldalára borul a repülő, Nessaj videójában meg szépen jobbra fordul, nekem meg az egész repülő (hogy mondjam, a "tengelye" körül elfordul jobbra) majd hiába nyomom meg a 4-es gombot, már össze-vissza kezd fordulgatni és lezuhanok.



2021. ápr. 30. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdhetnéd azzal, hogy nem billentyűzettel próbálkozol.
2021. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak az van.
2021. ápr. 30. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem, de sajna a billentyűzet csak digitális inputra képes (vagy van jel, vagy nincs), egy joystick vagy Xbox kontroller pedig analógra (az erőkifejtés vagy sebesség arányában változó hatás). Egy joystickkel leheletfinoman lehet fordulni, a billentyűket meg csak nyomod, nyomod, aztán az input elér egy határt, és bebukik a gép.
2021. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, akkor kontroller nélkül ez felejtős?
2021. máj. 1. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Inkább csak több idő és türelem kell hozzá. A joystickkel egészen vad manővereket is elő lehet adni, de a billentyűkkel sokkal inkább előre kell gondolkodni, hogy mikor és mit nyomjál. Ismerek olyat, aki már vagy 500 órát beletolt kizárólag billentyűzettel, de ő is azt mondja, hogy inkább megtanult egy géppel (Cessna 172) normálisan repülni, és hanyagolta a többit.
2021. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!