Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kommentár nélküli gameplaynek...

Kommentár nélküli gameplaynek van értelme?többi lennt?

Figyelt kérdés
Azért ezt csinálnék mert nincs szereplési vágyam,de ehhez is ugyanúgy kell gyors net,jó gép,szóval azért ebbe is bele kell tenni dolgokat,nyilván nem ebből akarok meg gazdagodni,ha pár százan meg nézik és ennek köszönhetően átvisznek egy pályát az jó nem?
2021. máj. 9. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én például kifejezetten a kommentár nélküli videókat szoktam keresni, ha bele akarok nézni egy játék játékmenetébe, mert már az átlag Youtuber bejelentkező szövegétől is elfog a hányinger.
2021. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Csak olyat nézek, rohadtul idegesít amikor valaki pofázik közben, pláne ha vicceskedik is.

Kedvencem: https://www.youtube.com/channel/UC4jOVIDDfiSo_8Ywrdqb95w

2021. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Én kifejezetten olyat szoktam keresni ha kíváncsiv vagyok egy játékra.

Agyérgörcsöt kapok mikor nem nézem mi az első találat, csak bele kattintok és mindig az a szellemi fogyatékos víár pisti röfög bele a videóba a nyomorult tüdőrákos hangján.

2021. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ügyesen játszol, akkor simán lehet erre kereslet.
2021. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké, nem reprezentatív minta, mert csak rólam van szó, de én csináltam mindkettőt: kommentáros, és kommentár nélküli videókat is. A kommentáros videóimon éves szinten kb. 50 megtekintés szokott lenni, ami marhára halovány. A "natúr" végigjátszásaimon meg persze, ott is volt kevésbé nézett, de ott a csúcs egy év alatt az 5 ezer, az átlag meg olyan 100-200.

Ami mint nézőt illet, ha a játékmenetre vagyok kíváncsi, akkor kifejezetten kommentár nélküli videókat nézek. Ha csak kikapcsolódni akarok, akkor meg kommentárosakat. Bár a hazai szférában kevés van közülük, ami élvezhető lenne. Visor csinált olyanokat még régen, de ő már több, mint 5 éve abbahagyta. Twitchen a felhozatal 98%-a meg abból áll, hogy hogyan tud egy mondatba minél több káromkodást belecsempészni, miközben a teljes szókincse kb. 30 szó. De külföldiek közül azért van pár jó. :)

2021. máj. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!