Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik volt a legmeghatározóbb...

Melyik volt a legmeghatározóbb játék az életetekben?

Figyelt kérdés
Amelyik nosztalgiát kelt benned, vagy jó érzéssel tölt, és sokat játszottál vele. Sztorik, és játéknevek jöhetnek egyaránt;)

2021. máj. 10. 01:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

En a GTA-t szeretem. Vice city ota mindegyikkel jatszottam. A San Andreassal nagon sokaig elvoltam. Sok modot tettem bele, kiegeszitoket, stb.

Most van jobb laptopon es iden mar meglett a GTA V. a regi gepemen nem ment volna. Gyorsan ki is jatszottam.


Ezeken kivul regen a Need for Speeddel jatszottam sokat.


Manapsag mar nem nagyon jatszok a gepen, csak a GTA, de azt sem minden nap. Azt mondanam hogy ez az a jatek ami nagyon szorakoztato es sok minden van benne a kuldeteseken tul.

2021. máj. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorból a DOS-os Mario, Prehistoric 2, Terep 2, Grand Prix, Need for Speed első része, Test Drive 4, Chasm. Sok olyan van ezek között, amelyeket képes voltam éjjel is tolni, ezek löktek le a gaming lejtőn.

Később a Diablo 2 hozott komoly ráfüggést. Kezdetben csak offline (gyerekként), aztán felnőttként újra és újra visszatértem hozzá, főleg modolt változataihoz, még tavaly is játszottam a MedianXL-lel. Felnőtt fejjel a meghatározók nálam a Minecraft (nagyon sok órám belement - mivel a Lego kegyetlenül drága hobbi, maradt ez:)), World of Tanks (bár több, mint 7 éves az accom, de kevés lejátszott csatám van benne, ettől függetlenül mindig visszanézet ide, szeretem a harckocsikat), újabban pedig a GTA Online szippantott be. Amúgy tervben van ismét egy Medianozás, hamarosan várható ladder reset, esélyes, hogy utána megint belemászok.

2021. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nosztalgia: Unreal 98, Morrowind


Meghatározónak nevezném még a Far Cry 2-t, rengeteg dolgot megértettem belőle a konfliktusok mozgatórugóiról, a háborúkról, az emberi természetről.

2021. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem a kedvenc játékom, de mindenképpen a World of Warcraft volt a legnagyobb hatással az életemre. Benne ismertem meg a barátnőmet (későbbi feleségemet) és három legjobb barátomat, akikkel azóta is tűzön-vízen át együtt vagyunk.
2021. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amelyeket imádtam és máig nagyon szívesen emlékezek rájuk: Test Drive Unlimited (az első) és Dragon Age Origins.
2021. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Multiplayer: World of Warcraft a WotLK végéig. Szó szerint éjjel-nappal játszottam vele. A legjobb barátaim is innen származtak. Örülök, hogy a részese lehettem. Kipróbáltam a Classic WoW-ot is, de az már nem ugyanaz. A játék az évtizedes privát szerveres min-maxolás alatt elvesztette a lelkét.


Single player: Dead Space 2. Az elsőt is nagyon szeretem, de a második volt az amit legalább 15-20 alkalommal végigtoltam. Szeretem a fojtogató atmoszféráját, az egyik legjobb sci-fi világnak tartom, a játékmenet pedig számomra tökéletes.

2021. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Need For Speed Underground, Colin Mcrae Rally 2, Knights And Merchants.

Utóbbi RTS-t megszámolhatatlanul játszottam ki, kiváló játék.

Jó ideig a Remake-t is játszottam sok magyarral multiban, bár most 4-5 éve már nem nagyon játszok vele mert kevés az időm rá.

Meg persze ezek mellett a régi Fifák mint a 98 World Cup illetve a 2002-es World Cup.

Más hirtelen nem ugrik be de ezekkel rengeteget játszottam.

2021. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Online: Runescape, régi böngészős MMORPG. Majd jött a WoW amit mai napig előveszek egy pár hónapra néhanapján...


Offline: (van multi, de nekem mindig is offline game volt a gép ellen)... Age of Empires 2, HD és most a Definitive Edition.

2021. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Anno volt Atari konzolom is, de annak a játékaira már alig emlékszem.

1996-'97 körül kaptam karácsonyra egy Terminator VI konzolt, de pár hét alatt bemondta az unalmast, akkor lett garanciával kicserélve egy SEGA Mega Drive 2-re, velük kezdődött a sárga kazettás korszakom. Azokon a tipikus "Super Mario meg egyéb 10 millió játékos" kazettákon kívül amik voltak még egyedibb játékaim: RoboCop 2, RoboCop 3, Adventure Island, Double Dragon 2, Cuba, meg két Mortal Kombat - ezekre emlékszem, meg még 2 olyan akciójátékra, amiknek már nem tudom a címét!

2000 körül találkoztam először élethűbb grafikás játékokkal, egyik rokonnak volt anno még PS1, vele nyomattuk néha az olyan játékokat, mint a Driver 1, V-Rally 2, Forma-1 '99, meg valami olyan autóversenyzős játék, amiben elütéssel zombikat is lehetett darabolni.

Mikor lett egy komolyabb PC itthon, akkor leginkább a Need For Speed 2.-3. része lett felrakra rá (II S.E., és III: Hot Pursuit), Test Drive 5, MegaRace 2, illetve a Pokoli szomszédok első két része. 2012-'13 körül itthon a Call of Duty 2 Multiplayer-t nyomattam, apáméknál meg NFS Most Wanted 2005, NFS Carbon, Euro Truck Simulator 1, Sniper Elite 1, meg valami olcsó tuningolós-utcai versenyzős, talán "Over Race", vagy mi, de így nem találom.

Évek óta nem játszottam, majd most készülök venni egy használt PS4-et, és amiket tutira szeretnék rá: NFS Heat, NFS Hot Pursuit 2010, Driver San Francisco, Forma-1 az elmúlt évekből, Sniper Elite-része.

2021. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

San Andreas, Vice City, Harry Potter and The Chamber of Secrets, NFS: Underground 1, Most Wanted, The Witcher 1, 3, Heavy Rain, Telltale The Walking Dead 1, 2, Call of Duty 2, Modern Warfare 1, 2, FaltOut 1, 2, Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy, Star Wars Battlefront 1, 2, (a régiek), LEGO Racers, Tarzan, The Sims 2, Jazz Jackrabbit, Worms, hirtelen ennyi jutott eszembe.


Nővéremmel rengeteget játszottam ezekkel, meg haverokkal is, CoD-ot multiban, kampányban, veterán fokozaton havernál, Wormsöt apámmal, nővéremmel, unokaöcsémmel, Jazz Jackrabbitet is nagyon sokat játszottam. Mindegyikhez nagyon jó emlékek fűznek. :)

2021. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!