Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Cyberpunk...

Mi a véleményetek a Cyberpunk 2077-ről? Pozitívum, negatívum?

Figyelt kérdés
Nálam pozitívum volt a sztori és a grafika, a város kinézete, negatívum a játék mechanizmusa, az alacsony színvonalú gunplay, bugok, a mellékküldetésekből hiányzott a kreativitás, szinte mind egy kaptafa volt, a térkép pedig átláthatatlan, a külváros pedig szinte kihalt.

2021. máj. 12. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Részemről sokkal többre értékeltem volna, ha előtte nem tesznek le egy Witcher 3 szintű játékot az asztalra.


Mert önmagában nem egy rossz játék, de sokkal de sokkal többet is ki tudtak volna hozni belőle.

2021. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Túlhájpolt lócitrom játék. Tele bugokkal és hiányosságokkal.


Meg ahogy az első válaszoló is írta, egy witcher után egyáltalán nem ezt várná az ember. Nagyot zuhantak a szemembe...

2021. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Aki itt agyon isteníti a Witcher 3-at, az se játszott vele a megjelenéskor, se 1 évvel utána :D A Witcher 3-nak kb 1,5-2 év patch kellett , mire azt mondom tényleg fasza kis játék lett, a 2 kiegről már nem is beszélve.


Maga a műfaj, ha érdekel, jó szórakozás. Rengeteg a lehúzás a neten, én pl szerettem, de az is igaz, hogy ennek is kelleni fog 1,5 év patchelés, mert el lett kapkodva a kiadás (mint kb minden mai AAA játéknál, ahol direkt félkészen dobják ki, csak vegyék-vigyék alapon menjen)

2021. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor te sem jatszottál vele, mert olyan bugok az elején se voltak benne amik konkrétan ellehetetlenítették volna a játékot.
2021. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Akkor te sem jatszottál vele, mert olyan bugok az elején se voltak benne amik konkrétan ellehetetlenítették volna a játékot."


Megjelenéskor játszottam - felső közép kategóriás PC-n, nem old gen konzolon - egyszer futottam olyan bugba, amit csak kretén trükközéssel lehetett megoldani (gyakorlatilag a sok variáció közül valamelyik játékos random megtalálta a megoldást), különben teljesíthetetlen lett volna a küldetés. Amúgy aznap este patchelték azt a bugot, ilyen volt a szerencsém:).

2021. máj. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A bugokat nem nézve is jóval többre számítottam. Az ellenséges AI pocsék volt. Lényegében csak jöttek, a rendőrök hirtelen megjelenéséről nem is beszélve (bár ezt azóta elvileg patchelték).


Az agyon hype-olt többféle befejezés is ugyanolyan gagyi volt, mint a többi hasonló játékban. 2020-ra már eljuthatnánk oda, hogy azon felül, hogy a játék legvége egy kicsit más legyen különbség.


Az implant rendszertől is többet vártam. Kb. alig volt valami variáció.


A crafting ultragagyi, lényegében csak időhúzásra jó, és mindemellett nem lehet egyszerre többet csinálni ugyanabból? Nem nagy élvezet 200 ugyanolyan kis fost egymás után legyártani egyesével (lehet, hogy azóta ezt patchelték, nem tudom).


Összességében nem mutatott semmi újat, de egynek jó volt.

2021. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ami tetszett:

-grafika

-sztori

-szinkronhangok

-hangulat

-zenék

-Keanu Reeves


Ami nem tetszett:

-sokszor beakadt a játék, újra kellett indítanom az egész berendezést, volt hogy egymás után 4-szer is

-sok mentésem elveszett emiatt, több órányi időm ment a levesbe

-a mellékküldetések olyan unalmasak, mint a dög

-a járművásárláshoz annyi motivációt ad a játék, amekkorát el se tudsz képzelni (semennyit)


Úgyhogy összevetve nem volt olyan rossz játék, de túl korán adták ki szerintem. Olyan kb. mintha csak félig csinálták volna meg. Lehet szórakozni vele egy darabig, de nem biztos, hogy érdemes. Én teljes áron vettem, de mostmár lehet várnék vele, amíg leárazzák...

2021. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pozitívumok:

-hangulat, zene, város

-mellék küldetések (nem értem miért mondta előttem mindenki, hogy ugyanolyanok. Azok a melók. A mellék küldetések jobbak mint a fősztori. Értem ez alatt a taxis, a pszichopata gyilkosos, a keresztény kuldeteseket. Mind elgondolkodtatóak, egyszerűen zseniálisak)


Negatívum:

-hangulatot néha elrontották, értem ez alatt a bandák teljes hiányát, a bugokat, a Trauma Team vagy más cégek feleslegességét, a sztori rohanását stb.

- Az hogy nem RPG. Van kb 2 választás a játékban aminek van is hatása, ezek közül az egyik egy mellék küldetésben.


Összességében ha a játékot két évvel később adják ki, és mondjuk nagyon max idén kezdenék reklámozni, akkor is “csak” egy zseniális játékot kapnànk, nem pedig úttörő alkotást. Én így is nagyon élveztem, de lehetett volna sokkal jobb is. Várom a DLC-ket

2021. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!