Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a régi...

Mi a véleményetek a régi vanilla WoW-ről?

Figyelt kérdés
Mit szeretettek vagy zavart benne? Private szerverről is lehet.

2021. máj. 12. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó buli, csak sokkal nehezebb, egyedül a leveling sokszor kínszenvedés, meg van egy csomó könnyítő funkció, amik a későbbi kiegészítőkkel kerültek be, és azok a vanillába még totál nincsenek.
2021. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na a dungeon finder nekem nagyon hiányzott:D


Szerintem nem volt hülyeség később belerakni, mert azzal sokkal gyorsabb lett.

2021. máj. 12. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy felnő az ember és egyre kevesebb ideje van, egyre jobban értékeli az időt spóroló megoldásokat. Jó volt régen Stormwind főterére kiállni ordítozni, hogy XY raidre ezt meg azt keresek? Jó volt real-timeban fél órákat futkározni két helyszín között? Egy fenét volt jó.
2021. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megvan annak is a feelingje de viszont azt fontos leszögezni hogy több 10éves játékról van szó mikor régen megjelent ez a játék maga volt az isten és a mai napig az mmorpg királya de mára már én úgy mondanám hogy elavult maga a rendszere de attól még élvezhető
2021. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!