Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Le tudná ezt fordítani nekem...

Le tudná ezt fordítani nekem valaki?

Figyelt kérdés

Csináltam egy videót egy játék utolsó pályájáról ami kifejezetten nehéz de csak később vettem észre hogy nem indult el a felvétel. Nagyjából a pálya felét tudtam felvenni. Az első feléhez adnák a nézőknek egy kis útbaigazítást. Abban kérném a segítségét valakinek hogy ezt fordítsa le angolra. Tudom picit hosszú szöveg de hátha lesz valaki aki bevállalja. Légyszíves csak olyan írjon aki tényleg le tudja fordítani és nem google fordítóval mert ha ezt nem érthetően írom le akkor nem fogják tudni megcsinálni a lépéseket és nem fog sikerülni nekik a pálya.


"Sziasztok. Elnézést szeretnék kérni de hiba akadt a videó felvételében és valamiért nem indult el a pálya kezdetekor.

Szeretnék adni nektek egy kis leírást hogy hogyan juthattok el addig a pontig ahol a videó elkezdődik.

Első lépésben amint elkezdődik a játék csinálj 25 buzogányost és rohand le a disznót.

Rögtön sikerülni fog a megölése és ezzel már egy ellenféllel kevesebb ellen kell küzdened.

A pálya lényege hogy megvédd a kijáratban lévő vasérc és kő bányákat mert ebből lesz később pénzed ütőképes sereg legyártására.

A videóban látható módon fel kell építened egy tornyot.

Rakj bele számszeríjászokat,hordozható pajzsot és katapultot.

A torony mellé majd idővel egy vastag falat kell húznod mert folyamatos tűz alatt leszel.

Semmiképp se hagyd ledőlni a tornyot.

Miután legyőzted a disznót azonnal gyárts fáklyásokat és a Farkas illetve Szaladin felőli oldalra csinálj vár árkot.

Ezután a szélső oldalakról már nem kaphatsz támadást így csak 1 helyre kell összpontosítanod a csapataidat.

Ha megvan már a toronyban lévő katapult azzal kezd el támadni Szaladint és amint van lehetőséged kezd el begyújtani a várát.

Farkas legfelső tornyából katapult fogja lőni a váradat folyamatosan.

Ha legyártasz 7 ostromgépet azok elegendőek lesznek arra hogy Farkas tornyából kilőjék a katapultot és a játék végéig ne tudjon onnan rád lőni.

Következő lépésben csinálj nagyjából 15 ostromgépet és rakd a várfal elé a videóban látható módon. Ezek megadják majd a kellő védelmet.

Ezután csinálj lovas íjászokat akikkel később tudsz támadni.

A többit már látni fogod a videóban is.

Sok szerencsét!"


Ez lenne a szöveg.

Kérlek a játékban lévő egységeket és királyokat ezen a módon fordítsd hogy egyértelmű legyen mire gondoltam.



buzogányos- Maceman

disznó- Pig

számszeríjász- Crossbowman

hordozható pajzs- Portable Shield

katapult- Mangonel

fákláys- Slave

ostromgép- Fire Ballist

lovas íjász- Horse Archer


Köszönöm a nézők nevében is ha valaki esetleg segít.



2021. máj. 15. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik játék? Illetve bírsz küldeni egy linket a csatornádról?
2021. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2021. máj. 15. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Hi. First, I want to apologize, but there was a problem during the video recording, so it didn't start at the beginning of the level.


I want to give you a little description about how to get to that point where the video is starting.


First, as soon as the game started, you need to make 25 maceman to run down the pig.


His kill will be succes for the first try and with that, you have one less enemy to beat.


The level's point is to defend the iron and stone mine, which are at the exit, because that will give you enough money to make a powerful army. Include crossbowman, portable shield, and mangonel.


Beside the tower, you will have to build a thick wall because you will be under heavy fire.


Do not let the tower collapse.


After you beat the pig, you have to train slaves in no time and dig moat with them at the side of the Wolf and Saladin.


With that, they can't attack you from the sides, so you only need to concentrate your army at one place.


If you already have the mangonel in the tower, you have to attack Saladin with that and when you get the opportunity, start a fire in his stronghold.


From Wolf's top tower, a mangonel will attack your stronghold constantly.


If you make 7 fire ballist, they will be enough to destroy the mangonel from Wolf's tower and he can't attack you from there until the end of the level.


In the next step, make 15 fire ballist and put it front of the bailey as the same way as you see in the video.


After that, make horse archers for the attack.


You'll see the rest in the video.


Good luck!

2021. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áh nagyon köszönöm. Igaz már megcsináltam a videót google fordítóval de azért hálás vagyok hogy fordítottál rá időt.
2021. jún. 10. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!