Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol játszódjon a GTA 6?

Hol játszódjon a GTA 6?

Figyelt kérdés
Ti mit szeretnétek?

2021. máj. 15. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Vice City
Las Venturas
San Fierro
Los Santos (ismét)
Liberty City
egyéb
40 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
miskolcon
2021. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
Áttehetnék európába, London, Moszkva, Párizs vagy hasonló méretű világváros.
2021. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
2%
A rockstar games + fejlesztői azon (is) gondolkoztak hogy az összes GTA város egy map ban lesz de ez nem biztos hogy így lesz
2021. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%
Én szerintem egy teljesen új város lesz.
2021. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
34%
Erre meg direkt lepontoznak. Tessék itt egy újabb darab, pontozzátok le eszt is
2021. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Azért pontoztak le, mert nem igaz, amit írsz. Még nagyon régen egy interjúban valami olyasmit mondtak, hogy látták ők is a modokat, amiben összekötötték a mapokat, és egy pillanatra elgondolkodtak rajta, de hamar elvetették. Ráadásul egy teljesen új rész nyilván nem abból állna, hogy a régi pályákat feljavítják és összekötik, pláne, hogy a 3D és HD univerzumot külön kezeli a Rockstar, ezt ki is jelentették.
2021. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
Igen aszt tudtam hogy nem igaz.
2021. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%
Veszpremtől Várpalotáig, és a Balaton északi partja. (Hajmáskér és Berhida lenne a Gettó)
2021. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%

Én a Vice City -t szeretném a legjobban.

Kedvencem volt annó, és jó lenne újra az a hangulat.

Bár valami tök új város sem lenne rossz.

2021. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
43%

Ezt a szigetes témát válthatnák már fel egy sokkal nagyobb területet tudnék elképzelni mert azért valjuk be pl repülővel de még léghajóval is max 2 perc los santos és a chiliard közötti távolság megtétele de még kocsival is 10 perc.

Szó a mai technológiával egy new york állam de még egy Kalifornia is kitelne főleg a rockstartól.


RDR2 a példa hogy milyen részletes játékot is tudnak csinálni de ha mondjuk elszakadnánk az amcsi vonaltól elmehetnénk egy keletibb országba pl én esküszöm kiváncsi lennék egy Szentpátervárra vagy egy közép eus Münchenre vagy egy Ausztráliára.

2021. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!