Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol játszódjon a GTA 6?

Hol játszódjon a GTA 6?

Figyelt kérdés
Ti mit szeretnétek?

2021. máj. 15. 18:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%
Erdély
2021. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%
Szombathely
2021. nov. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
10%

10#-es vagyok engem tényleg nem tudom minek pontoztatok le ez csak az én véleményem.


De nen fura hogy a miskolcos 84%

2021. nov. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Pontozásban ne keress logikát, elején írta valaki Londont meg iylesmiket, az meg 70 alatt van.
2021. nov. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%
Igaz mondjuk
2021. nov. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nem a terület méretét kéne növelni. GTA V be is tök fölösleges, mert hiába szép, ha baromi unalmas és üres. Persze nem online ról beszélek, mert az engem nem érdekel.

Legyen kisebb terület, de az igazán tartalmas. Hosszabb sztori stb.

2021. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
40%
GTA V-ben tényleg eléggé kihasználatlan volt a térkép. A küldetések kb a 80%-a LS-on belül játszódott, ami meg kinn volt az vagy a sivatagban Trevor területein vagy épp ugye a maradék fenn a fűrészmalomnál, illetve a banknál.
2021. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
36%

16# ide megint az RDR2-t hozom fel a gta 5 mapjánál sokkal magyobb és úgy meg van töltve tartalommal hogy sose unalmas ehez a minimum 16 óra story is hozzá tesz. Ez egy open world játék ( a gta) ezért ehez is kell igazodni. Mi jobb ha egy óra alatt 10-szer mész el ugyan ott vagy 1 óra alatt egy hatalmas pályán játszol?


Az unalmas is ember függő sokan szidják a no mans sky-t nekem tetszik egy tényleg óriási pályán mindig van mit csinálni vagy a sea of thieves ugyan ez.

2021. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sikerült a lényeget érteni benn: A fő gond az, hogy megcsinálták magát a térképet, szép és jó, de rengeteg olyan hely van, ahova egyáltalán el sem kell menni a játék folyamán, rengeteg benne a kihasználatlan rész amit fel lehetett volna tölteni tartalommal.

Anno San Andreasban, tekintve, hogy ugye egy helyen játszódik, ott szó szerint az egész térképen tettünk egy nagy kört, még a városok közti vidéki területek sem maradtak ki.

2021. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a GTA 4 volt a legjobb. Talán annyi, hogy kevés dolgot lehetett vásárolni. De a térkép, a lefedettség elég jó volt.

Tovább kellett volna ezt vinni, kicsit még több tartalom, több helyszín, több vásárlás, több akció stb.

De a GTAV ös kihasználtság óriási visszalépés volt, hiába volt gyönyörű, azt lehet a leghamarabb megunni.


Akkora térképre, mint az V legalább 2 de inkább 3 szor ennyi küldetés kelett volna, főleg a sok ostoba jelentéktelen mellékküldik helyett.

Ezzel szemben a 4... Sokkal átgondoltabb volt, sokkal következetesebb.


Ezek után félő az ember mit várjon a 6 tól? Ezer éve 0 infó, az V után meg a mostani remastered botrány után gondolom beleszarnak és max az online ra fókuszálnak, mert az pénz.. Na mnidegy majd meglátjuk, de aki követi az rs -t és érdekli a single az remeghet, mert eddig semmi pozitiv kilátás nincs.

2021. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!