Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher 3 - Toussaint?

The Witcher 3 - Toussaint?

Figyelt kérdés

A Blood & Wine végén azt hiszem találkozunk Ciri-vel, meg a játékban is benne van. Nem játszottam vele még, ezért nem tudom pontosan.


Miután kiszabadítottam Dandelion-t már mehetnék is Toussaint-ba. Még azelőtt, hogy Ciri-t megtaláltam volna vagy legyőztem volna Eredint - azaz mielőtt végeztem volna az alapjátékkal. Hogyan működik? Vagy egy idő után nem enged tovább? Elvégre ha még nem is szabadítottam ki Ciri-t, akkor a Blood & Wine-ban hogyan találkozhatnék vele?


Ha végigjátszottam az alapjátékot, utána ugyebár Kaer Morhen-ben kezdek, és folytathatom ott, ahol abbahagytam - onnantól kezdve érdemes elmenni Toussaint-ba vagy még azelőtt?


Spoilereket kerüljük légyszi.


2021. máj. 16. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szintek vannak a questeknél is és ha túl erőshöz mész, akkor nem fogod tudni még megcsinálni (nem leszel elég erős).


Azt nem tudom pontosan, hogy az alapjáték végigvitele nélkül a kiegészítőket be tudod-e fejezni, de egy biztos: a Blood n Wine a trilógia lezárása és 3 évvel játszódik az alapjáték után. Amit írtál az elején, arról nem akarok spoilerezni, mert az az alapjátékban való döntéseidtől függ majd, szóval az pl. valószínűleg kimaradna úgy.


Érdemes sorban csinálni a történet miatt, hisz ez az alapja a játéknak; alapjáték, Hearts of Stone és Blood n Wine sorrendben lesz a legélvezetesebb.

2021. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben, tehát:


Alapjáték > Főtörténet vége, Kaer Morhen-ben vagyok > Blood & Wine


Tudom, hogy vannak szintek, de 15-ös szinten is meglehet ölni egy 30-as szörnyet (Kard és Legenda nehézségesón) - Sőt, szerintem még élvezetesebb is a kihívások miatt :)


Köszönöm!

2021. máj. 16. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor Touissantba el akarsz jutni, akkor le kell győznöd valakiket, akik 35 szint körül mozognak.

Ezt kb 27-30as szinten tudod véghezvinni. Én elkezdtem a DLC-t, anélkül, hogy befejeztem volna az alapjátékot. Igaz, nem vittem végig a Blood and wine dlc-t, maradt 2 küldetés, de azt már nem is fogom.

Nem vettem észre semmi olyat, ami kapcsolódhatott volna az alapjátékhoz, legalábbis semmi fontos.

A másik dlc, a heart and stone, ott pedig van valami kapcsolat az alapjátékkal, de az se nagyon lényeges.

Szóval nyugodtan kezd el a dlc-t, ha le birod győzni a 35ös szintűeket, hogy eljuss Touissantba. Viszont az ottani szörnyek akár 40es szintűek ia lehetnek, szóval a szintezés miatt nem birnál haladni ott.

2021. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!