Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher 3: Wild Hunt -...

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition magyar feliratos?

Figyelt kérdés
PS Store-ból szeretném megvenni és nem tudom, hogy van-e hozzá magyar felirat. A játék leírásában nem említik.
2019. márc. 3. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Digitálisan, áruházból véve nincsen benne magyar nyelvű felirat (ahogy sok másik se, pl lengyel), ha magyart szeretnél akkor lemezes kiadást kell venned, abból is a kelet-európai verziót, mert csak abban van benne.
2019. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ

Azt honnan lehet tudni, hogy melyik kiadás kelet-európai?

2019. márc. 3. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én digitàlisan vettem meg és van benne.
2019. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Digitálisan is van benne magyar felirat
2019. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok talán valaki figyeli még, én Xbox live előfizetéssel játszottam majd a felénél úgy döntöttem megveszem a játékot de mivel a store-ban drágának tartottam máshonnan vettem kódot. Most nincs magyar nyelvű feliratom, ezt akkor utólag nem tudom sehonnan letölteni igaz?
2021. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
régiós kulcsok vannak, kelet európai vagy universal/global kulcs tartalmazza csak, ha nem olyat vettél kulcsos oldalról, akkor nem lesz magyar.
2021. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszönöm akkor ezt szerintem elb*sztam :D
2021. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!