Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri pc-n...

Szerintetek megéri pc-n lemezre megvenni az overwatchot?

Figyelt kérdés

#PC #játék #Overwatch #Lemezjátékok
2021. máj. 26. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Már hosszú évek óta nem éri meg lemezes kiadásokat megvenni, legfeljebb akkor ha gyűjtő vagy és mindenképpen kell emlékbe egy eredeti fizikai megjelenése valaminek. A digitális áruházak árával és akciós időszakaival nem tud versenyezni egy dobozos kiadás. A neten lévőt lehet 3-5 havonta leárazzák pár napra, míg a boltban csak az értéktelenedés viszi le az árakat, és jóval ritkábban.
2021. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lepontozók valami érdemi kommentet hagynátok? Miért vegye meg valaki lemezesen a játékot drágábban, amin ráadásul rajta sem lesz a játék, hanem felrak néhány giga alapot, majd a maradék 50 gigát a netről tölti le, pont mint a digitális kiadás? Amellett, hogy ma már online kell aktiválni ezeket a játékokat és külön online fiókba belépve kell futtatni, azaz pontosan ugyanott vagy vele, mintha megvennéd online.
2021. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért pontoztak le téged, pedig tényleg nem éri meg dobozosan megvenni a játékokat. (bár nekem pont az Overwatch az a játék, amiből megvan a dobozos Legendary edition)
2021. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól írja az egyes. Plusz ha nem gyűjtői kiadás, és Steames játék, akkor jó eséllyel csak a kód van benne, szóval még csak meg sem kapod csak a dobozt.
2021. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!