Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvenni az Overwatch-...

Érdemes megvenni az Overwatch-ot a jelenlegi árán?

Figyelt kérdés

Nagyon szemezgetek a játékkal, de még nem tudtam teljesen rávenni magam a vásárlásra.

A Tf2-vel nagyon sokat játszottam, imádtam.

Nincs olyan haverom akivel tudnék vele játszani, de nagyon szívesen összedolgozok ismeretlenekkel is, nem akarok a favorit karakteremmel agyatlanul végigvérengzeni a pályán.

Szerintetek?


2016. júl. 18. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én megvettem, és szerintem nagyon megérte. Azóta játszom vele, hogy kiadták, és imádom :) Kicsit sem untam még meg, nagyon szórakoztató játék.
2016. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg nagyon kevès a tartalom, egyènfüggő ki mikor unja meg. Egy picit túlárazták.
2016. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem árazták túl, ha azt nézzük, hogy a világ egyes részein már túlszárnyalja a lol-t ami ugye f2p. Gondolom ez azért azt jelenti, hogy elég sok emebrnek megéri. Amúgy pedig a jelenlegi ár nem hiszem, hogy az elkövetkezendő 1-2évben csökkenne, hisz miért is tennék,mikor így is megveszik az emberek és nem is kevesen.
2016. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem éri meg abszolút, majd vedd meg karácsonykor valami akcióban, amikor már lesz benne annyi tartalom hogy le tud kötni 1 óránál tovább. A reális ára olyan 8 ezer körül lenne jelenleg, karácsonykor majd biztos lesz olyan oldal ahol leárazzák 10 ezerre, annyit még épp rá lehet költeni.
2016. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Blizzard játék, tehát nem fog mostanában lemenni az ára- az ezer éves Diablo III és Starcraft II is még mindig 20 euró.

Kulcsos oldalról nem szabad Blizz játékot venni, pár havonta bannolgatják a bizonytalan eredetű accountokat.

2016. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Így, hogy nincs hol kipróbáld, nem mondom, hogy teljesen megéri, mert attól, hogy szemezgetsz vele, nem biztos hogy tetszik. Nekem volt alkalmam kipróbálni ismerősnél, engem rögtön beszippantott a játék és még aznap megvettem, első két héten legtöbbször napi 8 órákat játszottam egyhuzamban, csak úgy teltek az órák, mostanában már kevesebbet játszok de még mindig baromi jó játék.
2016. júl. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Eredetileg Battleborn párti voltam, de a nagy hype, és a hírek, hogy milyen kevés Battleborn játékos van inkább az Overwatch felé tendált.

Valaki játszott a Battleborn-nal? Szerinte milyen?

Vagy esetleg valaki mindkettővel?

2016. júl. 19. 00:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ezer éves Diablo 3 és az új kiegészítője most volt akcióban 3 ezer forint a Storeban :D A kulcsos oldalak is teljesen megbízhatóak, nagyon ritkán bannolják, de ha igen, akkor visszautalják a pénzed azonnal. De van még a kulcsos oldalakon kívül ezer és egy oldal ahonnan játékokat lehet venni, és ahol különféle akciók vannak, teljesen függetlenül attól hogy a Blizzard oldalán mennyibe kerül.



És itt az élettársatok válasza a kulcsokra: [link]

2016. júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alighanem19 ***** válasza:
#7: Nekem nagyon tetszik a Battleborn (jobban, mint az Overwatch), de nem érdemes megvenni. Hamarosan free to play lesz, vagy végleg eltűnik a süllyesztőben.
2016. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alighanem19 ***** válasza:
#8: Nekem személyes tapasztalatom a kulcsos oldalakkal: a barátaimmal együtt kezdtük el játszani a Diablo III-at, és együtt akartuk megvenni a Reaper of Soulst is. Én gyűjtői (dobozos) verziót vettem, a többiek G2A-n kulcsot. Bele is toltunk vagy 100 órát, aztán egy szép napon mindhármójukat egyszerre bannolták (mint kiderült, aznap általános tisztogatás volt a Blizzard játékokban). Nem a kidobott pénz fájt egyiküknek sem, hanem a rengeteg idő és az elveszett loot. Én azóta egyetlen online játékot sem veszek, csakis a kiadótól. Nem éri meg a kockázatot.
2016. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!