Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki játszott már a Biomutantta...

Aki játszott már a Biomutanttal, milyen játék? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyönyörű és egyedi a világa, de rettentő üres. Egy Assassin's Creed-ben legalább tele van szórva a térkép gyűjtögethető vackokkal, de itt még ilyesmi sincs. Annak ajánlom, aki szeretne szabadon felfedezni egy szép idegen világot.
2021. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kicsit rákontráznák az első válaszolóra.

Megvettem és játszottam vele 2 órát. Olvastam róla kommenteket és kritikákat. Mindenki szerint a játék 2-3 óra elteltével kezd beindulni. Addig elég unalmas. Én is ezt tapasztaltam. Sokan a Fallout-ra hasonlitják. Nagy tér, gyüjtögeted a cuccokat és lassan egyre erőssebb leszel. Emelett tudod kicsit befojásolni a dolgokat a tetteiddel. Ez abbol ál, hogy jó leszel, vagy gonosz.


Én sokallom a 60 eurót és vissza kértem érte a pénzt. De most is bizonytalan vagyok vele, mert szeretném játszani, de félek, hogy kidobott pénz lesz.

2021. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!