Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történhetett steamen?

Mi történhetett steamen?

Figyelt kérdés
Annyi a történet,hogy 4 játékom van steamen(battlefield1-4-5 és csgo) mind a 4 játék megvan már egy jó ideje,de a múlt héttől mindegyikben szinte az összes meccsben/szerveren hacker/cheater van.Csgo-nál nem lepődtem meg,de a battlefield-eknél eléggé. Olyanokat értek a hackelés/cheatelés alatt mint minden lövés headshot,minden lövés mindig talál,repülés,1 lövés full hp-ra bármivel,bárhonnan ellő mindenkit stb.

2021. jún. 2. 09:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért gyanakszom a steamre,mert a star wars battlefront 2 szintén megvan nekem epic games-rő,de abban semmi baj.
2021. jún. 2. 11:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erről a steam nem nagyon tehet xd
2021. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ki? Az EA-nál lehet a gond?
2021. jún. 2. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
BF tele van sajnos csalókkal, nekem sima Origines van, de napi szinten futok bele olyan meccsbe ahol jobb esetben csak aimbotter van rosszabb esetben meg csak egy fegyver látszik belőle és teleportálgatva gyilkolászik, meg légitámogatást spammel.
2021. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!