Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek van még sárga kazettás...

Kinek van még sárga kazettás játéka ? :D

Figyelt kérdés

Bár nekem "már van (újra) vagy 10-12 évvel ezelőtt volt nekem először és akkor utoljára de kb. 2 hete szereztem egyet vadonatújan (+ kolléga szerzett pár kazettát hozzá : 1ik : Hunting In Red October a másik 2 az többjátékos 1. Pokémon Yellow 2. Aladdin 3. Mickey Mouse 4. Jaws

1. Pokémon Yellow 2. Aladdin 3. Chip & Dale 1)



2021. jún. 18. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Tobb szaz megvan számítógépen
2021. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem Sega Megadrive Mini van, amire rátelepítettem a Hakchi nevezetű módosított firmware-t, így akár NES emulátor is telepíthető rá, az összes valaha megjelent NES játékkal. (Mert kezeli a pendrive-ról törtènő játék rom beolvasást is, ha a hakchi-hoz tartozó windowsos program segítségével telepítem rá az újonnan kívánt játékokat).


Egyszerűen hdmi kábellel csatlakoztatható a legújabb TVkhez is.


Használtan még ki lehet fogni ilyen konzolt vagy Snes classic-ot, ami ugyanezt tudja, csak azon Super Nintendo játékok vannak előre telepítve.

2021. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem van valamelyik ágynemű tartóba eltéve még a 90-es évekből. Sega Mega Drive (de az is kínai koppintás+sárga kazik). Mai tv-re szerintem nem tudnám rákötni, mert jack és koax kábeles.


Amit szerettem rajta: Mortal Kombat 2, Duck Hunt, Battle City, Lode Runner, Contra, Tininidzsa, Ninja Gaiden, Mario Bros 1. Csak NES-es gamek mentek rajta.

2021. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

KB. 1 hete kaptam még 5 kazit

60 IN 1 (Road Fighter, Excite Bike, Duck Hunt, Mappy, Soccer stb..) , 500 IN 1 (Mario, Dr. Mario, Tank, Duck Hunt, Wild Gunman stb..) , Aladdin 3, Pikachu, 6 IN 1 (utóbbi egy jó nagy darab egy durva meglepetéssel rajta : Prince Of Persia. Emellett van rajta 3 Contra játék, Duck Tales meg valami Kid Kool)

2021. júl. 16. 08:04
 5/8 A kérdező kommentje:

Legutóbbi sárga kazetták amiket szerztem

1.

a) MORTAL KOMBAT 3

b) ALADDIN 4

c) BATMAN RETURNS

2. RACE AMERICA

3. TOM & JERRY

4.

a) CHEXDER

b) ELEVATOR ACTION

c) WRECKING CREW

d) CHESS FIVE

e) DING DONG

2021. szept. 28. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Van emlékem az egyik játékomról de nem tudom a címét.


Lehetett benne menni valami 3 karakterrel. Abból volt 1 nindzsa jellegú, de aki megmaradt, az egy fekete ruhás, kalapos cowboy, azzal lőni lehetett.


Oldalról nézetes volt és épületeken kellett ugrálni, vagy belül emeleteken mászkálni, rendes városi modern környezetben.


Esetleg tudod a címét kerdező?

2021. szept. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 os

Hirtelen az Elevator Action jutott eszembe a leírtak alapján ami részben egyezik azokkal amiket leírtál (amit írtam is fentebb mint legutóbbi szerzemény) más ilyen / hasonló játékot nem ismerek jelenleg


[link]

2021. szept. 29. 06:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ez az
2021. szept. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!