Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudnék beszerezni egy...

Hol tudnék beszerezni egy régi "sárga kazettás videojáték" -ot. Kazettákkal, vagy enélkül lehetőleg jó állapotban?

Figyelt kérdés

már hetek óta túrom a netet egy jó állapotú sárga kazettásért de eddig semmi.

van többféle régi kazettás játék de nekem kifejezetten ez a fajta érdekel. [link]



2017. dec. 26. 21:52
 1/3 Krisipoke ***** válasza:
100%
Szerintem azzal ne foglalkozz, hogy így néz-e ki, teljesen lényegtelen. Az alap gép a csak Japánban megjelent Family Computer (röviden Famicom), ami később nyugaton is megjelent Nintendo Entertainment System (NES) néven teljesen más kialakításban. Az összes többi, akár erre hasonlít, akár nem, a japán verziós Famicom koppintása, tudásban az összes ugyanaz. A kazetták is gyakorlatilag kalózkodott Famicom kazetták.
2017. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Famiclone"-nak hívják/csúfolják ezeket, belülről mind ugyanaz, Famicom koppincs. Ebayben van jópár, kazetta is, bár azok lehet nem olcsók.


Az általad keresett fajta neve "Terminator 2", nem igazán lehet beszerezni sehol se.


[link]

2017. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, tisztában vagyok vele, hogy a különböző azonos belsőt takar. az ok amiért ehhez a boritáshoz ragaszkodnék egyszerű. ugyanilyenem volt még elsős koromban.. :)
2017. dec. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!