Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ötletetek melyek lehetnek,...

Van ötletetek melyek lehetnek, ezek a régi "sárga kazettás" játékok? (Információ lentebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már jóideje felvetődött bennem az ötlet, hogy veszek egy régi tv játékot a nosztalgiázás kedvéért.

Emlékszem, hogy volt a sárga kazettákon nem is egy játék, amit reggeltől estig nyomtam megállás nélkül, de már nem tudom, hogy mi lehetett a nevük és ebben kérném a segítségeteket!


Az első egy verekedős játék. Túl sok mindenre már nem emlékszem sajnos belőle, de az a kép megmaradt bennem, hogy egy vonaton, vagy legalábbis egy mozgó járművön harcolok egy indián kinézetű karakter ellen. Elsőre a Mortal Kombat jutott eszembe az indiánról, de nem találtam egy olyan MK játékot sem amiben egy mozgó valamin harcolnának a karakterek. Ha jól emlékszem mindig ezzel a pálya fajtával kezdett a játék.


A második a lövöldözős kategóriába tartozik. Azt hiszem valami kém szerűségek lehetünk és egy dzsungel béli "maffia" helyére törünk be, ahol le kell lőnünk mindenkit.


Lenne esetleg valami ötletetek ezekre? Tudom nem túl sok az információ. Sajnos már nem emlékszem úgy rájuk, mint akkor, de hátha valakinek ismerősek lesznek a leírásaim.


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. máj. 14. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A játékokra nem emlékszem, de PC-re, Xboxra (PS4-re nem tudom) van NES emulátor, játszhatod probléma nélkül az összeset. A klasszikus nintendot nem tudod modern tv-re kötni.
2018. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A tv-vel nem lesz gond, még van itthon régi fajta. Nem akartuk kidobni, mert jól működik aztán ha elromlana bármikor az új, akkor van tartalék, amíg nem veszünk másikat.

De amúgy köszönöm szépen az információt! :)

2018. máj. 15. 11:06
 3/7 Krisipoke ***** válasza:
Az elsőre hirtelen nincs tippem, viszont a második valószínűleg a Contra lesz, ami nálunk hivatalosan Probotector néven jött ki, ahol az emberek át voltak rajzolva robotokra valami német jogszabály miatt. :D
2018. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Contrát, de sajnos nem az. Nagyon hasonlít rá és az elején azt hittem, hogy ezt kerestem, de aztán nem volt ismerős egyik pályája sem. Mindenesetre tetszik a játék :D
2018. máj. 16. 20:16
 5/7 A kérdező kommentje:
A dzsungelben játszódó játékot sikerült megtalálnom, ha esetleg mást is érdekel leírom ide a nevét: "Code Name: Viper"
2018. máj. 18. 19:59
 6/7 DarthPlagueis válasza:
Az elso szerintem a Spartan X 2
2018. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisipoke ***** válasza:
Vagy esetleg Challenger? Az is vonaton kezdődik :D
2018. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!