Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CarX Drift Online ($8) vagy...

CarX Drift Online ($8) vagy Assetto Corsa($4)?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Minél jobban szeretem a driftelést de...ja



2021. jún. 29. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Assetto egy versenyszimulátor, semmi mást nem csinálsz benne, csak körbe-körbe mész a (sokszor egyedül, az üres, steril) versenypályákon, miközben megpróbálod döntögetni a köridőket és csúcsokat. Majd ugyanezt 500-szor megismétled, hogy (század)másodpercekkel javítsd az előző eredményt. Én ezt a Dirt-ök után igen monotonnak és sivárnak tartottam, és most a Rally és 4 is le van árazva 3,74-re (a Rally-t ingyen is osztogatták egy időben).
2021. jún. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Assetto Corsát lehet modolni is.
2021. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a cél? Ha vezetni akarsz, akkor Assetto Corsa, ez nem kérdés! Olyan modok érhetőek el hozzá és olyan extrák, amik egy másik ma létező játékhoz sem és hát nyilván driftelni is lehet benne, vagy épp Tokyo környékén is mehetsz rengeteg kilómétert haverokkal online! Amit akarsz!

UI: Az Assetto-s kép alján látható Ultimate Editiont vedd AC-ből, a sima nem éri meg, illetve megköveteli néhány mod, hogy mindened meglegyen, az a 8 dolcsi meg ajándék ár érte!

2021. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!