Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy csomó pénzt elköltöttem...

Egy csomó pénzt elköltöttem hogy gyorsabb legyen a netem és tudjak feltötleni kommentár nélküli gameplayt,de a kutya nem nézi?

Figyelt kérdés
magyarországon mért csak a bohócokra van igény?
2021. júl. 5. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kommentar nelkuli gameplayt minek nezzek? Altalaban pont, hogy a videos miatt nezem, nem csak a jatekot akarom bamulni, akkor inkabb jatszom vele.

Amugy meg ido kell, nyilvan nem egyik naprol a masikra lesz 200 ezer nezod.

2021. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja,hogy nem is a játék a lényeg,hanem hogy a sok gyökér szórakozzon,erre van igény,győzike,fekete pákó meg nessaj
2021. júl. 5. 18:33
 3/7 A kérdező kommentje:
ki akar 200 ezer nézőt?de azért ne 10 legyen már,abból is 0 nézi végig a videót
2021. júl. 5. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
átdobod a címet? engem épp hogy jobban érdekelne ez, mint hogy végigpofázza valami idióta.
2021. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kommentár nélküli gameplayt szinte csak az néz, aki csak a sztorira kíváncsi a játék megvétele nélkül. Vagy esetleg olyasmiért, ha valahol elakadt a sztoriban, és megnézi, más hogyan jutott tovább.

Ilyesmiből szinte kizárt, hogy valaha is komolyabb nézettséget szedj össze.

2021. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pár száz néző elég,de ok,tudom mikor kell abbahagyni....
2021. júl. 5. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A Youtube algoritmusától függ, hogy rádtalálnak-e a nézők. Ha van egy nagy ugrás a nézőszámodban, akkor ajánlani fogja másoknak is a videóid, akik gameplayeket néznek. Én is szeretnék nézni jó videókat, látni új nézőpontokat új dolgokról, de sajnos mindig ugyanazokat a csatornákat ajánlja fel ugyanazokról a témákról (ráadásul amik olyan témát veséznek ki, ami nem egyezik a youtube világnézetével, azokat szándékosan kevésbé is reklámozza), ha pedig bejelentkezés nélkül youtubeozom, a felkapottakat akarja velem megnézetni. Szóval nehéz nézőket szerezni még úgy is, ha jók a videóid.
2021. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!