Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 (Steames verzió) ezt...

Sims 4 (Steames verzió) ezt hogyan lehet kikerülni?

Figyelt kérdés
Ma megvettem Steamen a leértékelt Sims 4-et, fel is települt, de nem enged játszani, mert állandóan valami gyökér EA Origin fiókot kér bejelentkeztetni, nekem az meg nincs, nem is az EA-nál vettem a játékot kezdjük azzal. Hogyan tudnék így játszani? Vagy ha végképp nem megy, vissza tudom kérni a pénzem?

2021. júl. 6. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A Sims az EA játéka, az Origin a hozzájuk tartozó kliens. Nem lehet kikerülni, használni kell. Annyi, hogy Steam-en is árulják a játékaikat, mert jó bevétel nekik.


A játék profilját érdemes elolvasni mindig, nem hiába vannak feltüntetve az információk. Jelen esetben is előre szóltak, hogy kell hozzá Origin:


"- Incorporates 3rd-party DRM: EA on-line activation and Origin client software installation and background use required.


- Requires 3rd-Party Account: EA Account (Supports Linking to Steam Account)"


Az árát vissza tudod kérni Steam-en, azt hiszem ha maximum 2 órát játszottál vele. Itt van részletesen hogyan: [link]

2021. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod kikerülni. Ha Originen veszed akkor oda kell az Origin, ha Steam-en, akkor meg a Steames kiadáshoz is kell az Origin fiók. Bárhol máshol veszed, erre a két platformra fognak kulcsot adni, és mindkettőhöz kell az Origin.
2021. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy regisztralj Origin fiokot es toltsd le es ugy tudsz jatszani, vagy kerd vissza a penzt, aztan regisztralj Origin fiokot es ott vedd meg. Utobbi esetben csak egy klienst kell futtatnod, nem kell egyszerre a Steam es az Origin. Most amugy ott is ugyanannyiba kerul.
2021. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!