Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik farmot a legérdemesseb...

NemAndor2020 kérdése:

Melyik farmot a legérdemesseb a Minecrafban építeni?

Figyelt kérdés
Sok farmot építettem már de sose tudtam hogy melyik a leghasznossab eddigi tudományom alapján a vas farm ti mit gondoltok?

#Minecraft #taktika #Minecraft farm
2021. júl. 7. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Vas farm
Enderman farm
Bambusz farm
Hoglin farm
Gyapjú farm
Őrláng farm
Őrző farm
Répa,krumpli,búza stb farm
Csirkehús farm
Egyéb farmok
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

leghasznosabb*

legérdemesebb*


A farmépítes helyett nyiss ki egy könyvet.

2021. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hogy mik a céljaid és mikor építed. Hosszútávon pl a vasfarm elég hasznos, viszont pl az elején mikor falusiakkal akarsz kereskedni néhány jó cuccért egy tök+dinnye farm a legjobb, meg melléjük egy répa.
2021. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 1.17-es frissítés óta szerintem vasfarmot már kevésbé érdemesebb építeni. Persze jó, hogy a háttérben gyűlik a fém, de rengeteget lehet szerezni pár perc bányászással is. Én simán kiszedtem 2 stack vasblokkra elegendő vasat kb 1 óra alatt, miközben gyémántot kerestem. Ha van már mending enchant a felszereléseden, akkor az enderman farm hasznos az XP miatt. Illetve a répa, krumpli, stb. farm, mert kereskedhetsz velük emeraldokért, amiből a többi falusival tudsz tovább kereskedni.
2021. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Az enderman farm szerintem felesleges, egyrészt a villager tradingből is nagyon sok xp-t lehet szerezni, amivel gyűlik az emerald is (pl beaconhöz), másrészt pedig ha már mindenképpek mobfarmot akarsz akkor inkább legyen egy zombie pigman farm (vagy idk hogy hívják ezeket az új updatebeb), az ad egy csomó aranyat is, amivel meg mehet a bartering a másik zombie pigmannel az is egy csomó jó cuccot ad.
2021. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gofrisütő ***** válasza:
100%
Igen, egy AFK zombified piglinfarm, de senki sem hívja őket így, tehát egy AFK pigmanfarm nagyon hasznos, az az egyikegjlbb farm, mivel AFKolva kapsz xp-t, és az, aranyakkal pedig autómatikusan kereskedhetsz. A vasfarm is jól jöhet, mivel szinte minden ércet lehet farmolni, ezért szerintem megéri. A falusiakkal tudsz gyémántszettet kereskedni a páncélosnál, kovácsnál és fegyveresnél.
2021. júl. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
mindegyik értelmes, ha Rolix módra automatizálva van és nem kell semmit sem csinálni vele és magától termeli
2021. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
50%
Orbán Viktort megérte felépíteni. Köszönet érte Soros Györgynek, amiért kitaníttatta.
2021. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
+1 az AFK pigmanfarmra.
2021. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
piglines xp farm
2021. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gofrisütő ***** válasza:
46%
A bambusz farm underrated. Ha egy autómatikus sütőrendsuert akarsz csinálni, megéri. Nem sok idő elkészíteni, de sok időt megtakaríthatsz. A vasfarm és egy xp farm jobb, és falusi tradehez nagyon jó egy tök, répa stb farm, de utánuk egy bambusz farm jön fontossági sorrendben.
2021. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!