Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az építészmérnököknek mit...

Az építészmérnököknek mit kell leginkább tudniuk? és hol a legerdemesebb elhelyezkedni utána? pl londonra is gondolok hogy mennyire éri meg

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 16:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha itt kérdezed, akkor semmit nem tudsz róla, és már elhelyezkedésről vizionálsz...???


Súlyos... :)

2021. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Matek-fizika nagyon jól + rajz!
2021. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Rajz az elsődleges. Épszerken meg hasonlón sírógörcsöt lehet kapni.


Szoktam korrepetálni építészmérnököket matekból, az azért elég primitív dolog, egy gépész/villamosmérnök, fizikus, programozó, igencsak nehezebb matekot tanul!


És ami valóban kell, az a fizika. Persze nem kvantummechanika, meg elektrodinamika. Mechanika viszont nagyom izgi!

Főleg a statika!


Azt nagyon kell tudni, és nem is egyszerű.


Ugye az összes építészmérnöki pályamunkás, tehát 12.-ben már készülni kell. Asszem ilyen maketteket, meg rajzokat kell leadni, ha az nem jön össze, nem is jelentkezhetsz!

2021. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. 1es:igazából még elég fiatal vagyok és még sajnos nem most fog fájni a fejem miatta hogy felvettek e az egyetemre. szimplán csak szerettem volna tudni hogy mire készüljek és hogy mit gyakoroljak nagyon, hogy kihozzam magamból a legtöbbet.
2021. jún. 25. 17:58
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Azzal ne felejts el kalkulálni, hogy ha egyből ANgliába települsz ki egyetem után, akkor vissza kell fizetned a 10-12 félév árát. Ha állami finanszírozású képzést csinálsz.
2021. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
eleve Angliába megyek egyetemre
2021. jún. 25. 19:48
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz olcsó....


Mivel már nem EU-tag, nem vonatkozik az EU-s tagországokra az ingyenes felsőoktatás...

2021. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Kérdező! A fő kérdésedben Londont elhelyezkedés szempontjából hoztad fel, a tanulmányaid UTÁN.


Vagy csak álmodozol?

2021. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Londonba megyek egyetemre és utána ott is készülök elhelyezkedni de jobb opciókat is szívesen elfogadok. elnézést hogy nem egészítettem ki telejesen pontosan nem figyeltem.
2021. jún. 25. 20:00
 10/30 anonim ***** válasza:

Elég merész a kategorikus kijelentésed, hogy oda mész egyetemre - holott még azt se tudtad két órával ezelőtt, hogy milyen tantárgyakból kell felvételizned.

Honnan tudod, hogy egyáltalán felvesznek?

2021. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!