Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Origines Sims 4 kiegészítőt...

Ha Origines Sims 4 kiegészítőt veszek, azt a Steam (ahol az alapjátékot vettem) is látni fogja?

Figyelt kérdés
Tehát ha veszek egy origines kulcsot a Sims 4 egyik kiegészítőjéhez, és aktiválom, akkor a Steam, ahol a Sims 4 alapjátékot vettem, fogja érzékelni hogy az a kiegészítő már telepítve van?

2021. júl. 22. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Steames kódot kell venned, vagy mind Origin, vagy mind Steamről kell:)
2021. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ahonnét én akarom venni csak origines kódok vannak: [link]
2021. júl. 22. 23:33
 3/9 anonim ***** válasza:
instant gamingen vedd, ott olcsóbb és lehet steamre is
2021. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet én vagyok vak, de egyrészt instant gamingen is csak origines verziót látok, másrészt ott drágább is valamivel (még ha nem is számottevően).

[link]

2021. júl. 22. 23:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Az alap steamen van, akkor oda kell venni a kieget is. Ha kulcsos oldalon nincs steames, akkor
2021. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ezeken az oldalakon csak origines van... :/
2021. júl. 23. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk ne kulcsos oldalon vásárolj? Steames kulcsot nem fogsz találni sehol, mert ezekre az oldalakra két helyről kerülnek kulcsok, vagy dobozos változat kulcsait rakják fel(ott meg csak origin kulcs van), vagy ha valamilyen bundleből való - ami szintén origin kulcs lesz. Pl ubisoft játékokkal is ugyanez a helyzet.

Másik lehetőség, hogy megveszed originen az alapjátékot azt le van a gond.

2021. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De a Originen is ott a játék, mert anélkül játszani se engedne. Steamen vettem de Originen keresztül kellett elindítani. Ha Originen belépek és rámegyek a Games Libraryra, ott van benne a Sims 4, csak annyi hogy jelzi hogy Steames. Így se lesz jó akkor hozzá az origines kulcs?
2021. júl. 23. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Originen origenes kulcs

Steamen Steames kulcs ennyi

2021. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!