Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Blizzardtól kezdve, a...

A Blizzardtól kezdve, a Ubisofton és az EA-n át a CDPR-ig gyakorlatilag az összes videójátékfejlesztő cég botrányt botrányra halmoz, a dolgozók folyamatosan panaszkodnak a sok túlóra miatt. Van olyan nagy cég az iparban, amire ez nem jellemző?

Figyelt kérdés

#Ubisoft #Activision #Blizzard #Videójátékipar
2021. júl. 29. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Devolver Digital ,én még róluk nem hallottam ilyesmit
2021. júl. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minél nagyobb egy cég annál több oka van a konkurenciának valami botrány kirobbantására. A blizzardnál a mostani eset is egy vicc. A lényeg az hogy az egyik részlegvezető kanos volt és beszólogatott a csajoknak stb. Normális esetben az ember lelép egy ilyen helyről vagy panaszt tesz a felső vezetőségnek. de nem mert amerikában minden szarért milliárdos pereket lehet indítani.


A valóság az hogy a cégnek egy ideje pénzügyi problémái vannak, óriás leépítések zajlottak az elmúlt években, illetve projekteket töröltek

2021. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyet tudok érteni. Sokan a Blizzard botrány miatt lemondták a WoW előfizetésüket. Az a baj, ezzel a gesztussal a dolgozókkal csesznek ki, nem a cégvezetéssel. Nem csak a kanos részlegvezető miatt akadtak ki egyébként az emberek. Én sosem WoW-oztam, de sokaktóo hallottam, hogy egyre lehúzósabb, minőségtelenebb lett a játék.
2021. aug. 13. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!