Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lett ekkora bukás az új...

Miért lett ekkora bukás az új WoW kiegészítő?

Figyelt kérdés

Egyre többen hagyják abba a játékot, már vannak cikkek a neten, ami szerint 2 millió előfizető sincs már.

Szerintem nem rossz a Shadowlands, a BfA-nál mindenképp jobb



2021. aug. 22. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Az most mellékes hogy egyre sz.rabb a tartalom minden kieggel... A "baj" a molesztálós botrány miatt van, az miatt pártolnak el az emberek most.
2021. aug. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

A molesztálós cucc az csak a media szerint indok, akik játszanak azokat az érdekli, hogy milyen amivel játszanak. SL meg igazából content tekintetében elég gyenge lett. Maga a körítés jó lenne nagyon ha lenne benne friss tartalom, nem Legion óta újra melegített dolgok. az anima rendszer ugyanaz mint a BFA armorjai ami meg a Legion fegyoira épült, van egy torghast ami kb ugyanaz mint a bfa-ban behozott sw meg og run, nem tom mi volt már a neve, a lényeg, hogy 5. alkalomra dögunalom újra, de ugye akinek kell a lego, annak le kel farmolnia.

Raidet egyszer letolod hetente, bár igazából a legtöbben könynebben szednek geart m+-ból, ami szintén egy bizonyos szintig jó, utána kb a heti ládához leütsz 1/4/10 instát, attól függően mennyihez van kedved.

Aztán maradtak még a wq-k, meg a korthiás napik. Na ennyi a content, a PvP részt direkt nem említve, mert ugye az alapból vagy érdekel vagy nem valakit, ha érdekli akkor minden kiegben elvan vele, ha nem akkor mindegy neki.

2021. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintem nem rossz a Shadowlands, a BfA-nál mindenképp jobb"


De szarabb. A covenant rendszer egy totális bukás, nem választhatod azt amellik szimpatikus. A gearelés horrifikusabb mint eddig bármikor. Az M+ on kívül minden más gyakorlatilag értelmetlenné vált.


PVP úgy ahogy van kivégezték. Nincs class balance, csak az számít ki üt nagyobbat a stratégia, a cc mind háttérbe szorult. a 10-15 perces arena meccsek 1-2 percen belül eldőlnek. Vagy méghamarabb mert instant kill.


A történet pedig fos. csak össze van csapva az egész, semminek sincs igazán értelme, újra élesztik a régi karaktereket az eredeti storyt meg gyökerestül átírták.


A BFA nak volt legalább játékmenete, eltudtál indulni hogy mi szerint csinálsz mit. SL-ben semmi sincs, kicsit az az érzése az embernek hogy egy bejezetlen kieg az egész, mellesleg rengeteg a bug amire 8 hónapot kellett várni hogy valamit kijavítsanak ez pedig példátlan. Egyes talentek nem működnek a mai napig stb

2021. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A történet tényleg fos. Elég hülyeség ez a túlvilági kalandozás. És a Lich King eredettörténetét is alapjaiban megváltoztatták..


De én annak örülök, hogy egy csomó képességet visszaraktak, amit az évek folyamán kivettek. Pl a paladin visszakapta az aurákat meg a hammer of wrath-ot. És a szintezést rendberakták.

2021. aug. 22. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Én a mawot nem szeretem, rossz pályaszerkezet.
2021. aug. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!