Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident evil 2-t érdemes...

Resident evil 2-t érdemes végigjátszani a csajjal is, ha Leonnal befejeztem, vagy lényegében ugyanazt játszom végig mégegyszer?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eredetit, vagy az új Remake-et? Mert az eredetiben teljesen különböző volt a két sztori és a bejárható pályarészek. Az újban csak egy-két fegyver különbözik, plusz az egyik sztoriban Sherry az irányítható "vendég" karakter, a másikban Ada Wong.
2021. szept. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A remake változat.
2021. szept. 11. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3 óra alatt végig lehet tolni a másik szálat, úgyhogy csak annyit veszíthetsz vele.
2021. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszont a valódi befejezéshez sem árt, bár lehet elég csak az egyiket, én előtte mindkettőt végigvittem és utána álltam neki újra hogy a valódi végkifejlethez jussak.
2021. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok, a lánnyal vittem végig már. Leonnal jobb, ott több területet járhatsg be a rendőrkapitánysagon és több karakterrel is találkozol, meg a loot is eltérő. Elején vagyok még de eleve máshogy is jutsz be a rendőrségre.
2021. szept. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!