Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA játékokban mi értelme...

GTA játékokban mi értelme volt ilyen szenvedős, ostoba küldetéseket berakni mint a repülőiskola vagy a Cesar Vialpando?

Figyelt kérdés
A legtöbb küldetés izgalmas lenne meg jó, és nem is azzal van a baj hogy valami nehéz és nem megy elsőre, hanem azzal ha valami irritáló, vagy simán megcsinálhatatlan, pl. PC-n lehetetlen a Cesar Vialpandos küldetésen átjutni (amikor a lowriderekkel kell ugrálni), mert nem viszi be a nyilakat, hiába nyomom időben. Ilyen értelmetlen és megcsinálhatatlan küldetésekkel minek kellett teleszemetelni a játékot? Vagy az ostoba repülőiskolás meg hasonló hülyeségekkel.

2021. szept. 14. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az összes gta-t kipörgettem, és egyáltalán nem lehetetlen :d


Viszont a repülős küldik nekem sem jöttek be egyik részben sem.


Őszintén szólva nekem a 4 dik rész tetszett a legjobban (történet ügyileg) de az 5 tényleg oda tette azért.

2021. szept. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Ezek mind csak opcionális küldetések, gazdagabb legyen a játék.

Ha nem lenne, akkor meg menne a sírás a kihasználatlan lehetőségek miatt.

Az más tészta, hogy a repülő iskola egy elég nehéz és hosszú küldetés.

A lowrider meg könnyű, te vagy a béna vagy szar a géped.

2021. szept. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek mind csak opcionális küldetések"


Annyira opcionálisak hogy muszáj őket megcsinálni a történet előrehaladásához. :D

2021. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Igazad van, tévedtem.
2021. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2%
A Cockstar fejlesztőinek erre állt fel a kis kukaca
2021. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
igenis jó küldetések. legalább kell velük szenvedni nem elsőre lesz meg.
2021. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Sosem értettem miért tartják sokan olyan nehéznek ezeket. Annyi az egész, hogy be kell állítani az irányítást. Én pl rátettem a numerikus részre a repülő irányítását, ha jól rémlik ugye ugyanarról ment az ugrálás és tánc stb is, de a lényeg, hogy totál semmi gond nem volt úgy vele. Ugyanúgy a VC-s hírhedt házrobbantós és a III dodo-s opcionális repkedésével.
2021. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
a ceasearos küldetésben a ferde nyilak okozhatnak problémát az átlósak. Az 2 nyíl kombinációja. a jobb átló a jobb és a fel a bal átló a bal fel vagy bal le stb.
2021. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

7.


Nekem ne mondd azt, hogy a repülő iskolában nem nehéz, amikor le kell szedni a Helivel a mozgó célpontot.

Úgy kell megdönteni a helit, hogy pont egy síkban legyenek.

2021. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem tényleg nem az, ahogy írtam én mindig rá szoktam tenni a numerikus részre, onnan meg nagyon jól kézre áll, ha jól rémlik lövés meg a space-en volt de az lehet alapből is.
2021. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!