Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA játékokban mi értelme...

GTA játékokban mi értelme volt ilyen szenvedős, ostoba küldetéseket berakni mint a repülőiskola vagy a Cesar Vialpando?

Figyelt kérdés
A legtöbb küldetés izgalmas lenne meg jó, és nem is azzal van a baj hogy valami nehéz és nem megy elsőre, hanem azzal ha valami irritáló, vagy simán megcsinálhatatlan, pl. PC-n lehetetlen a Cesar Vialpandos küldetésen átjutni (amikor a lowriderekkel kell ugrálni), mert nem viszi be a nyilakat, hiába nyomom időben. Ilyen értelmetlen és megcsinálhatatlan küldetésekkel minek kellett teleszemetelni a játékot? Vagy az ostoba repülőiskolás meg hasonló hülyeségekkel.

2021. szept. 14. 00:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

"mert nem viszi be a nyilakat, hiába nyomom időben" Feltételezem eredeti játékról van szó?



Illetve egyik sem lehetetlen dolog, max te vagy hozzá ügyetlen. A pattogós Caesar küldi kifejezetten kedvencem volt. Egyik legkönnyebb quest.


A repülőiskola 1 picit trükkősebb de az sem olyan túl nehéz.


Ellenben mikor elején a "spanokkal" azt a telibe... vonatot kellett üldözni, na az már más szinten állt. xD Egyedül azt az 1 küldt utáltam a játékban és kellett töbször is előről kezdenem.

2021. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a PC-s problémák... Ezeket a GTA-kat még PS2-re tervezték, ott nincs is gond vele. Bár a repülős is kola azért ott is nehéz volt. Csak gyakorlás kérdése egyébként. Én már elég sokat GTA-ztam, így szinte nincs olyan küldetés, ahol elakadnék, egyik részben sem. A 99%-kát megcsinálom elsőre. De 10 évvel ezelőtt én is sokat szenvedtem velük, még a GTA IV-ben is sokszor elakadtam, pedig az már könnyebb volt, mint a 3D-s részek.
2021. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Egy részükre gondolom a fejlesztés közben még jó ötletnek tűnt, a másokkal meg csak szimplán újítani akartak, csak vakvágány lett belőle. Nem csak a GTA játékokban van ilyen. Főleg generációváltások környékén szoktak próbálkozni dolgokkal a fejlesztők.
2021. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!