Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow-ban érdemes foglalkozni a...

Wow-ban érdemes foglalkozni a pet battle-vel?

Figyelt kérdés
Harcolhat melletted a csatában vagy van valami haszna?
2021. szept. 18. 18:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én régen sajnos nem játszottam vele de én már néha most is kiégek egy kicsit.
2021. szept. 18. 20:21
 12/21 anonim ***** válasza:
A gond ott vna, hogy jóformán minden az ember ölébe hullik, az a réteg akinek hosszabb távra adott elfoglaltságot, a későbbi kiegekben már pár nap alatt bedarálták a " heti adagot " aztán kövi resetig nem nagyon volt mit csinálni.
2021. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hát igen a régi játékosbázishoz képest mondják,hogy kevés(hála a bullshit blizzardnak) de még mindig top 1."


mivel havi fizetős a játék még ha egy millió alá is esik a játékosbázis még akkor is degeszre keresi rajta magát a cég. A kieséseket pedig pótolják mikro tranzakciókkal

2021. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Pont a mikro tranzakciók tették tönkre. Pay to win lett a játék
2021. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%
Pay to win, mégis miben?
2021. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#15: A kifejezés jelentését sem ismerik. Olvastam már olyat is, hogy a vásárolható skinek "pay to win". Megérdeklődtem, hogy lehet egy kozmetikai cucc "pay to win" egy megnyerhetetlen, vége nincs játékban, de nem kaptam rá választ.
2021. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát mást itt se lehet, pár kozmetikai itemet, peteket és mountokat, egyik sem ad semmi előnyt az égvilágon.
2021. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Level boost például
2021. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Azzal max időt spórolsz, de semmilyen előnybe nem kerülsz, tekintve, hogy a lényegi tartalom mindig is az adott kieg max szintjén van, ami most pl 60.
2021. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
31%

"Pay to win, mégis miben?"


Abban hogy pénzért vehetsz maximális szintű karaktert. Hogy ez miért pay to win?

Mert a blizzard egy rohadt mocskos cég. Időről időre változtatnak a classokon de nem balancolják hanem overpowereddé tesznek egyeseket másokat meg használhatatlanná gyengítik. Erre egyébként van a játékban egy kifejezés a FTM (favour of the month) wheel

2021. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!