Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2 Battlenet profilom van, az...

2 Battlenet profilom van, az régin megvettem annó a Diablo III-at. Át tudom vhogy küldeni ezt az új profilomra?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat. :-)

#Diablo #Diablo 3 #Battlenet #Azza gyilkolós csonvázosos izéjáték
2021. szept. 26. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Egy ilyen platform sem támogatja a játékok fiókok közötti átmozgatását, mivel ha hozzáférnének valahogy a fiókodhoz, könnye(bbe)n át lehetne lopni a játékaidat máséhoz. A könyvtáradból legfeljebb töröltetheted a játékot, viszont az a felhasznált kulcsát nem újítja vissza, és újra meg kell venni.

Kizárt, hogy a Blizzard ebben különb legyen. Minden játék ahhoz a fiókhoz kötődik, amiben megvették vagy aktiválták.

2021. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az alaposon választ, végülis nem nagy baj. Majd 2 profilt használok. Igazából nem is emlékszem minek csináltam második profilt, jó rég volt.
2021. szept. 26. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy ne egy vélemény legyen itt, rákerestem (move game to another account), és itt azt írja, hogy csak 4 játékot lehet, abból az egyik a Diablo III:

[link]

Ez lehetővé teszi fiókok összevonását abban az esetben, ha mindkettőt te regisztráltad be (gondolom igazolni kell valamivel). Az összevonással megszűnik az a fiók, amiről átmozgattad a játékot.

2021. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, asszem ezzel a lehetőségggel élni fogok
2021. szept. 26. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Személyit fognak kérni az igazoláshoz.
2021. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

személyit bekell scannelned vagy jóminőségű fotó is elég.


Mi anno egy wow karaktert utaztattunk egyik fiókról a másikra.

2021. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!