Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Spoiler!!! A GTA 4 befejező...

Spoiler!!! A GTA 4 befejező misszióján melyiket választottátok és miért?

Figyelt kérdés
Üzletet, vagy a Bosszút?

#befejezés #GTA 4 #küldetései
2021. szept. 28. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Üzlet
Bosszú
10 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Kate csak szerintem idegesítő karakter? Romant jobb döntés életben hagyni szerintem.
2021. szept. 28. 17:55
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Egy Spoilert-t kiírhattál volna babcsíra... Kérdés jelentve.
2021. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Spoiler? 2008 as játékon mit lehet elspoilerezni khm?
2021. szept. 28. 18:05
 4/6 gyakorikérdező2 válasza:
59%
Deal-t választottam először (persze tudtam előre mi fog történni). Úgy gondoltam, Nico egész személyisége, az élete egy nagy tragédia és így lesz kerek a története. Hiába lett sikeres, gazdag a végén, egy szerettét így is elveszíti. Akik ilyen életet élnek, hiába szimpatikusak, gyakran ez történik velük, több rokonukat, szerettüket elveszítik és ez így normális. Ráadásul így Nico felül kerekedett a bosszú vágyán, hisz hajlandó üzletet kötni Dimitrivel. Így talán egy teljesebb, jobb emberré probál válni ezáltal. Persze pofára esik...
2021. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?
2021. szept. 28. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Bosszú.


Deal ending nekem sántít. Nem nézem ki Nikoból, hogy pont Dimitrivel kötne alkut, ha jobb ember akart volna lenni, akkor be le se megy.

Niko többször is hallgatott Kate-re, és Kate ugye azt tanácsolja, hogy bosszú és vége, és sokkal kerekebb nekem így a IV storyja.


Bár az tény, hogy GTA 4 Trailerjeben van egy jelenet, és ott Dimitri halt meg a szobornál...

2021. okt. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!