Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA sorozatokból melyik a...

A GTA sorozatokból melyik a kedvenc városotok? [Nekem gta 4 es Liberty City)

Figyelt kérdés
(San Andreas csak egy megye azért a városok nincsenek San Andreas nak írva.)

2020. nov. 21. 14:02
A kérdező szavazást indított:
Liberty City (GTA 3,LCs,Adv)
Liberty City (GTA 4)
Las Venturas
Los Santos
San Fierro
Vice City
35 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Pedig Liberty City/New York a legrosszabb város az US ban
2020. nov. 21. 14:07
 2/16 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
100%

Átlag NPC-ként tényleg nem egy leányálom LC-ben élni :-). Bármikor elüthetnek(akár szándékosan, akár véletlenül a trágya mesterséges intelligencia miatt), lelőhetnek, random bandaháborúk törhetnek ki a pár méteres körzetedben stb. Ráadásul egy mezei falat se tudsz kikerülni, hanem az idők végezetéig próbálsz átsétálni rajt, ha nem spawnol el a játék :-)

Viccen kívül amúgy a San Andreas-beli Los Santos nekem sokkal rosszabb helynek tűnik mint Liberty City. Még fokozotabb a bandajelenlét, és az emberek is nagyon suttyónak tűnnek, rendkívül agresszívak a sofőrök amíg Libertyben szimplán csak buták.


Komolyabban szólva:

Ha nem NPC szemszögből nézzük akkor nekem Vice City a kedvenc, azután pedig a Gta 4-es Liberty City, ezekben a virtuális városokban vagyok leginkább otthonos :-)

2020. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A gta 4 es LC ről beszélsz vagy a régiről?
2020. nov. 21. 19:55
 4/16 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
100%

A régire gondoltam, elvégre arról olvastam(azt meg nem mondom már hol), hogy a 3D Gta univerzumban Liberty City Amerika legélhetetlenebb városa. Úgy értelmeztem te is erre reflektáltál.

A félelmetesen alacsony mesterséges intelligencia és a bandaháborúk eleve a régi L.C-re jellemzőek. A Gta 4-ben az utcák relative csendesek, ha a játékos nem emberkedik és a mesterséges intelligencia is sokkal jobb már addigra.

2020. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát igazad van. Amikor a GTA 3 al játszottam az nagyon katasztrófális világháború, a rendőrök se okosak főleg amikor el kanyarodtam nem kanyarodtak hanem a vízbe hajtottak. Főleg hogy úszni se lehet. Ugyanis a rendőrök nem érdeklik ha rád lőnek vagy elütnek, de ha te csinálnál ilyet akkor meg a körözés elindul, az NPC-k nél meg nem.
2020. nov. 21. 21:51
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó öreg Vice City :D
2020. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
60%

Az sem érdekli az ottani rendőröket, ha egyetlen bűnöző(a játékos)üldözése miatt elütnek 8558730712396 random arra szédölgő járókelőt :-)

De én leginkább azt tartom idegesítőnek amikor elkezdenek veled roncsderbizni a rendőrök...ha nem valami nagyon masszív járművel vagy, esélyed nincs megúszni a kocsi megsemmisülése nélkül.

Vice city-s rendőrökre ugyanez vonatkozik, csak ők még a kerekeidet is kitudják lyukasztani.

2020. nov. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem beszélve hogy mindig eléd jönnek (Spawn-olnak) 4-5-6 * tól már nem lehet elszabadulni ami egy kicsit rosszul van megcsinálva.


De legalább a helikopterek nem lőnek ha gyorsan mész :D

2020. nov. 22. 09:52
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem Las Venturas a kedvenc a jó kocsik, kaszinók miatt
2020. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
GTA III-as Liberty City (az, ugye?)
2020. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!