Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki mit vár a GTA Trilógia...

Ki mit vár a GTA Trilógia Definitive kiadásától?

Figyelt kérdés

Mi az, amiket szeretnétek látni mindenképp az új verziókban?

Esetleg mi az, amiket kivennétek, cserélnétek mindenképp?


2021. okt. 9. 10:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Jót várok tőle,ne csökkenjen semmi.
2021. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
nem ertem mit vartok, ez ugyan az lesz mint a regiek, csak tobb platformra is kijon, ja meg kevesebb zenevel, ennyi.
2021. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#2 Több platformra?🤣 A San Andreas pl. mire jelenne meg még akkor? Kb. minden platformra megjelent már. Ráadásul az alap motor is változik, szóval van mit várni tőle, igen.
2021. okt. 9. 11:09
 4/27 anonim ***** válasza:
46%
ps5,xsx, switch mondjuk?
2021. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem fog ennyiben kimerulni az egesz akkor sem, megnyugodhatsz ;)
2021. okt. 9. 12:00
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én annak tudnék örülni, bár tudom ez kb a lehetetlen szint, hogy mivel minden GTA ott sorakozik Steamen így szépen megjelenhetne ott mellettük ingyen a felújított kiadás is.


Amúgy meg majd egyszer leárazva ráér a dolog, igazából akkor is csak akkor ha Steamen is kijön és kerül beléjük achi rendszer, azzal szeretek szórakozni, amúgy meg már úgy önmagukért nem érdekelnek, tekintve, hogy mindhármat ha darabonként legalább 10-szer nem vittek ki, nem egyszer 100%-ra, akkor egyszer sem.

2021. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%

szerintem te meg valami álomvilágban élsz, a Rockstar vagy Take Two sosem arról volt híres hogy bármit is felújítanának, sőt, ha a GTA5 tendenciáját nézed akkor végképp nem értem mi a francot vársz mégis? Meg az hogy anno 1 az 1-ben portolták a Vice City-t meg San Andreast telefonra? Ott sem volt semmi felújítás. De alapból, már a cím rohadt árulkodó, DEFINITIV edition, vagyis nem remake, nem remaster, de még a HD szó sincs benne. Ezek a kiadások mindig csak valami nagyon nagyon apró változást hoznak magában.


De ha ennyire rá vagy pörögve a témára, már évekkel ezelőtt jópár mod született ahol a Vice City-t átemelték a gta4 motorjára. [link]

2021. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Siralmas, tényleg. A kérdés alapvetően nem arról szólt, hogy mégis konkrétan mi lesz a játékban, hanem xy mit szeretne látni benne, stb.

Egy külföldi fb csoportban tök jó kommentek jöttek, itt meg a #6-os válaszon kívül kb. mind hagyjuk kategória. Tényleg búvalb*szott ország ez.

2021. okt. 9. 15:45
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag akkor venném meg, ha achievement rendszer lenne implementálva a kiadásokba. Egészen más kontextusban helyezné a játékot, új célokat és leküzdhető akadályokat jelentenének a mérföldkövek, és lenne tényleges célja a sokadik végigjátszásoknak is.
2021. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#9 Achievement rendszernek én is kifejezetten örülnék egyébként. Kiszivárgott néhány napja pár kép ilyen achievement ikonokról, nem tudom utal-e valami ilyesmire, de tényleg jó lenne.
2021. okt. 9. 16:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!