Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki mit vár a GTA Trilógia...

Ki mit vár a GTA Trilógia Definitive kiadásától?

Figyelt kérdés

Mi az, amiket szeretnétek látni mindenképp az új verziókban?

Esetleg mi az, amiket kivennétek, cserélnétek mindenképp?


2021. okt. 9. 10:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83 euró ugyanazért? jó vastag a pofájuk
2021. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
68%

#18:

Ezt most úgy mondod, mintha neked az járna, hogy a Rockstar 5 évente kiad egy új GTA-t. Akár azt is megtehetik, hogy 10-20 éven át nincs új játék, amíg ennyire jól fogynak majd a remasterek, és az utolsó rész is játékos csúcsokat döntöget.

A San Andreas lassan 20 éves lesz, és még mindig játszanak vele. A SAMP (nem hivatalos multi) statisztikája szerint jelenleg 45 ezren kapcsolódnak a szerverekre, és ez csak a multi, és a multiplayer rendszerek egyik fele. Az MTA-n (a másik nem hivatalos multi) egy szerver listázó oldal szerint jelenleg 65 ezren játszanak.

A GTA V-tel pedig csak Steam-en havi átlag 1,5 millióan.


Egy fejlesztő és kiadó sem jótékonysági intézmény, mind profitorientált. Amíg van profit, azt fogják előtérbe helyezni. Te itt most azt próbálod számon kérni a kiadón, hogy mire fel nincs új játék, vagy pedig azt akarod számonkérni a többi embertől, hogy milyen alapon merik szeretni és aktívan használni a játékokat.

2021. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

#20: a régi játékok eltűnnek a kínálatból, és csak a pack lesz megvehető majd. Mondjuk én olyat is olvastam már, hogy 1 évig Social Club exkluzív lesz, és csak utána jön Steam-re. Addig persze az áruházból leveszik a trilógiát.

A könyvtáradból nem törlődik ilyenkor a játék, és a még fel nem használt kulcsokat is be lehet aktiválni. Ilyenkor szoktak jönni a nyerészkedők, és tízszeres áron eladni a kulcsaikat.

2021. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Hát törlődéstől nem si félek, inkább csak attól, hogy ha valami csoda folytán ingyen adnák, akkor simán a régi verziók helyett jelenik meg az újrakiadott és a régihez nem lehet többet hozzáférni.


Kicsit olyan mint a GTA IV esetében, ott se bántam volna ha a régiek is megmaradnak mellette, mert simán igaz már abból is rengeteg zene ki votl véve, de érzésre itt is ez lesz, hogy rengeteg zene nem lesz bennük pl a lejárt licenszek miatt.

2021. okt. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#22 nem jár, tévedés ne essék. de azért jó lenne, ha kiadnák a GTA VI-t. de addig nem fogják míg a népek megveszik az V-t, meg a régieket aranyárban.

A Rockstar / Take2 20 éve még évente kiadott egy új programot, most meg van egy GTA V ami 8 éves és van egy RDR2 ami 3, aztán szevasz! még jó hogy elégedtelen vagyok, amikor amúgy baromi jó dolgokat tesznek le az asztalra, de az utóbbi években már semmi más nem érdekli őket, csak a pénz.

2021. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
#18 Régi vackaikból xdd Pont ennek a trilógiának a tagjai voltak a legjobb GTA részek, szerintem legalábbis (meg amúgy sokak szerint még dettó). Amik utánuk jöttek mind off, a GTA 5 kb. 1 hétig kötött le, aztán mentem vissza MTA-ra, amit nem mellesleg közel 10 éve tolok, és nem tudom megunni. :) Ahogy teszi ezt még jópár 10.000 ember rajtam kívül. Kevés játék marad fent ilyen sokáig, van ami 1-2 év után eltűnik a süllyesztőben, ez meg még bőven velünk marad jópár évig, azt már most 20 évesek lassan.
2021. okt. 11. 18:14
 27/27 anonim ***** válasza:
59%
#26 7 év alatt fejeztem be a gta sa-t. 3 évig napi szinten játszottam a gtao-val. elég volt belőlük ennyi. most már szeretnék valami újat, modernet
2021. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!