Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki mit vár a GTA Trilógia...

Ki mit vár a GTA Trilógia Definitive kiadásától?

Figyelt kérdés

Mi az, amiket szeretnétek látni mindenképp az új verziókban?

Esetleg mi az, amiket kivennétek, cserélnétek mindenképp?


2021. okt. 9. 10:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%
ezt realista hozzáállásnak nevezik. Te meg annyira azt akarod hogy itt ömlengjenek az emberek, de most mitől lesz jobb neked, ha azt mondom, hogy gta5 szintű grafikát akarok a Vice Cityből? Mert ezt akarom, de ez soha nem fog megtörténni :D Vagy ha igen, akkor sem 3-as kiadásban lesz kiadva, hanem egymagában 60 euróért.
2021. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak kíváncsi vagyok. :) Nem mindenkinek kötelező ide írni bármit is, de még olvasni sem vagy megnyitni a kérdést.
2021. okt. 9. 17:12
 13/27 anonim ***** válasza:

Achi ikonokból mondjuk lehet meg lehet állapítani pl hogy Rockstar Launcheres vagy Steames achik azok. :)


Sok amúgy még nagyon a kérdőjel, elvileg Unreal motor lesz alattuk, mondjuk én furcsálom picit, bár aztán lehet könnyen át lehetett rá portolni őket, azért választották ezt. Bár remélem azért úgymond a fizika stb megmarad olyannak amilyen eredetileg, azt hozzátartozik az adott játékhoz.

Bár én annak is tudnék örülni ha lenne mondjuk egy classic mód vagy hasonló ahol a grafika egy az egyben maradna a régi, és lehetne mellé valami grafikailag is feltuningolt verzió, aztán aki jobb szereti a nosztalgia hangulatot annak az első verzió, csak persze mókolás nélkül futnának a modern rendszereken, aki meg friss(ebb) grafikát szeretne az használja a modernebb grafikával.

2021. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

én semmit

nem támogatom mostantól a pénzéhes take2-t egy centtel sem

remélem a GTA V-t os kiadják még 5x, és megéri 20 évet

2021. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én bízok benne, hogy aki korábban megvásárolta a trilogyot az megkapja az eredeti mellé. Origo szerint megjelenés előtt a legtöbb online platformról le fog kerülni mind a három korábbi rész. Ezért bízok benne. És a telefonos változat igen is fel van újítva.
2021. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

aha, mert a take2 erről híres

majd szépen megveszed újra

2021. okt. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adják ingyen a korábban megvásárolt trilogy mellé, akkor meg is fogom.
2021. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
helyes, ameddig ezt csinálod, és még sokan mások, nem is lesz GTA VI. mert vígan megélnek a régi vackaikból.
2021. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

[link]


Hát pletyka szint ugye, de ha igaz, akkor azért na... Az tényleg meredek reménykedés, hogy ingyen adják azoknak akiknek megvannak alapból, de ha tényleg képesek ennyiért kiadni, az azért ipari lehúzás.

2021. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Bár most ahogy nézegettem a Steames listában... a GTA IV meg a kiegjei azok simán felcserélődtek egy Complete Edition kiadásra... Mi van ha ez is így fog működni, hogy a kalsszik verziók totál eltűnnek a megvásároltak közül is és helyettük jelenik meg az új?
2021. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!