Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » G2A-n eladás hogy működik?

G2A-n eladás hogy működik?

Figyelt kérdés

Előrendeltem Eneba-n meg CDKeys-en is a CoD Vanguardot, biztos ami biztos alapon, godoltam majd ahol előbb lesz készleten ott emglesz a másik helyen meg akkor lemondom a rendelést.


Erre most néztem mindkettőről majdnem egyszerre jött a amil, illetve lett két kulcsom, egyiket beaktiváltam a másik meg hát na.


Nem akarok úgymond szemétkedni, higsz a kulcsot megkaptam, hogy nézne ki innen ha megpróbálnám visszakérni az árát, ezért gondoltam megpróbálom G2A-n eladni.


Valaki otthonos ebben a dologban, pontosan mi a menete, azt nézegettem, hogy hol elhet feltenni, de pl ha eladom utána rendesen meg is kapom az árát, vagy vonnak le jutalékot stb?



2021. okt. 14. 02:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges egy kulcs miatt ekkora feneket kerekíteni. Simán ad el marketplacen, hardveraprón.
2021. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyszerűbb, G2A-n is el elhet, de asszem van valami, hogy első 5 vagy 10 kulcs amit jutalék nélkül eladhatsz utána már vonnak le, igaz én 4-5 éve csináltam, az ilyen apróbb bundle-os meg hasonló kulcsokat adtam el fillérekért.
2021. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!