Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van kb.30 versem. Ha mondjuk...

Van kb.30 versem. Ha mondjuk hozzáírok kb. még 10-et, annyit szerintetek érdemes lenne megpróbálni kiadatni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha van annyi pénzed, amit nem tudsz másra elkölteni, akkor persze.
2012. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Rakd fel egy oldalra, blogra.

Ha vannak megkeresések akkor lehet rajta gondolkozni.

De így, h most te a hasadra ütöttél...elég meleg.

2012. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért, mennyi lehet? mennyi kell hozzá?
2012. okt. 17. 19:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Pár százezer.
2012. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire jók.
2012. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze van olyan, akinek szívesen kiadják a verseit. De egy tanárom mondta, aki azért ismeri ezt a világot, és neki is adták már ki régebben verseit, hogy ma itthon senki nem keres pénzt azzal, hogy kiadják a verseit. Az jön vissza, amit befektetnek.
2012. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát passz... Néhánnyal harmadik lettem egy versenyen. A tanárom is látta őket, szerinte nem rosszak, csak kicsit csiszolni kell még a stíluson és a ritmikán vagy ilyesmi. Azt az újaknál megtehetem, de az eddigieken nem szeretnék változtatni
2012. okt. 17. 19:29
 8/10 A kérdező kommentje:
A bloggal és egyéb internetes dologgal, pl. facebookra posztolással csupán annyi gond van, hogy ha sokan megosztják, másolják, stb. hogyan bizonyítom, hogy eredetileg én írtam??
2012. okt. 17. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Na a facebook az, amin minden szart vissza lehet nyomozni.

Mindent jegyez.

2012. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a rakd fel a netre dolog baromság. Mert ott aztán majd felfedeznek. Meg ott aztán garantáltan műértő emberek nézik. Ide is mindenki kiteszi a verseit, csomóan dicsérik, csomóan szidják, Te honnan tudnád, kinek higgy? Egy olyan oldalra, mint pl. a www.sya.hu érdemes feltenni, mert ők szerveznek pályázatokat, meg télleg hasznos dolgokat (komoly pályázatokat).


Szerintem nyugodtan küldd el egy kiadónak, mi bajod lehet, max. visszadobják.

Valamit azonban meg kell jegyeznem: egy jó költő legfontosabb eszköze a szelektálás. Egy jó költő általában megír 100 verset, abból lesz 30 használható, és még azokat is átdolgozza. Ne kapkodj!

2012. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!