Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon félős vagyok, de...

Nagyon félős vagyok, de iszonyatosan érdekelnek Stephen King könyvei. Szerintetek érdemes lenne megpróbálnom elolvasni egyet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olvass nyugodtan. Én is tartottam tőlük először, de nekem nagyon tetszettek :) Persze, vannak olyanok, amiket le kellett tennem pár napra, mert olyan félelem jött rám, de ez a ritkább eset, szerintem simán olvashatók anélkül, hogy az embernek nyugtalan éjszakája lenne. Vagy legfeljebb olvasd őket nappal :)
2012. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom. :) Imádom a könyveit, jelenleg is tőle olvasok. :D Igaz, volt olyan hogy késő este olvastam az egyik könyvét és ha gáz, ha nem, kicsit beijedtem tőle és inkább félreraktam aznapra. De ezt félretéve remek író, jók a könyvei, szóval szerintem érdemes megpróbálnod, azzal semmit sem veszíthetsz, ha megpróbálod. :)
2012. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 GubaLord válasza:
Szerintem is jó író, a történetei lebilincselőek, és szerintem inkább elgondolkodtatóak, semmint félelmetesek.
2012. okt. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal :)

annyi tanácsom lenne, hogy megfogadod e vagy sem :D az már más kérdés, hogy vmeik rövidebb művével kezd :) és ha az tetszik, bejön, akkor neki lehet esni a vastagabb daraboknak :) (pl.: Carrie, Cujo, Dolores, Blaze stb :))

2012. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na most ezt ne úgy képzeld, hogy kinyitod a könyvet, beleolvasol és öt perc múlva összeszarod magad a rettegéstől :)) King a finom borzongatás mestere és pont ezért szeretik annyian. A novellái is jók, olvass el párat és rájössz, hogy bejön-e neked vagy nem.
2012. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Végül is elolvastam a Borzalmak városát, és igencsak tetszett. :) És nem volt olyan ijesztő, mint ahogy elképzeltem. :D

2012. nov. 1. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!