Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta definitive edition,...

Gta definitive edition, megveszitek?

Figyelt kérdés

Én mindenképp, kiakartam őket vinni már egy ideje, mert gyerekként csak bohóckodtam bennük, egyedül a VC-t vittem ki.


Amiért neheztelek a Rockstarra, az nem is a grafika (szerintem tökre elmegy... főleg h gta5 iránytását kapja meg), hanem hogy 3 hét különbséggel jön ki a lemezes verizó..


ezért kénytelen leszek a digitálisat megvenni :)


Tudniillik én az a fajta vagyok, aki eladja a végigvitt játékokat, de itt nem bírok várni :/


Ti hogy vagytok vele?


Illetve milyen platform? Én PS



2021. nov. 9. 16:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
20%

Teljesen jó. Ne azt várjuk már egy 20 éves játék felújított verziójától, hogy olyan lesz mint az V.

Nekem bejött, hozza vissza a régi emlékeket, amikor pakoltuk be az MP3-akat a rádióba... imádtam, imádom.

2022. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Megvettem közben, kijött 4 patch rájuk, bugok nagy része javítva.


Csak a 3mal, illetva SA-val játszottam még. A 3 ki.baszott nehéz, szar az ellenség mesterséges inteligenciája, mindenki lerohan egyszerre, abba is hagytam 2-3 óra játék után. Nincs kedvem idegbajt kapni egy játék miatt, meg checkpoint sincs benne.


A sa azért jó, van checkpoint is, bár nem olyan jó, mint egy mai játékban azért, a vége felé járok már. Grafika nekem tetszik, jó az irányítás is.

2022. jan. 18. 14:38
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

#11


Itt nem erről van szó, hanem arról, hogy iszonyat bugos a játék, a korábban kivett zenéket nem rakták vissza, viszont ennek ellenére igencsak megkérték az árát. Ráadásul még mindig nagyon bugos mind három játék, és valószínűleg már el is engedték, december közepeóta nem érkezett hozzá patch.

2022. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Milyen bugok vannak, mert en nem tapasztalok semmit. Jatszottal mar vele?
2022. jan. 18. 20:27
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kimaxoltam a 3-at és a Vice City-t, az SA-ba még nem kezdtem bele.


[link]


Ezek még mindig benne vannak, a legfrisebb patch után készült a videó. De az autók hátsó lámpája továbbra sem vilagít egyik részben sem. Van még sok bug, de így hirtelen nem emlékszem már mik voltak.

2022. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
54%
megvan az eredeti SA, Vice city, minek venném meg ezt?
2022. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Ha úgy csinálják meg ahogy papírforma szerint illik akkor nem eltt volna rossz, én pl ha lenne egy normális, javított Steames kaidás, arra beneveznék úgy hogy megvan ott mindegyik classic verzió, simán mert pl achikkal is jól el tudok szórakozni, egy kis plusz kihívás.
2022. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%

#16 na ez szép! mekkora egy mocsok vagyok! mindjárt megtépem a ruhám, és hamut szórok a fejemre azért, mert 20 év után nem veszem meg újra azt, ami már megvan

képzeljétek a Diablo 3-at sem vettem meg újra, mert az is megvan erdetiben

a GTA SA-ból meg konkrétan a díszdobozos verzió van meg

de a népítélet szerint ez kevés.

2022. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Nekem is megvannak az eredetiek, én azt mondom megértem aki többet várt, de én kiakartam vinni a San andreast mindenképp... És nem néz ki rosszul, konzolokra nincsenek modok, tehát a ps2-es eredeti változattal játszhattam volna max. Ez ahhoz képest ég és föld
2022. jan. 19. 12:32
 20/32 anonim ***** válasza:

nekem pc-s van

#16 voltam

2022. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!